צרפת: בת 9 נחטפה, נאנסה ונרצחה

צרפת מזועזעת וכואבת את מותה של קלואי בת 9, שנחטפה לנגד עיניה של אמה, בעת ששיחקה בגן השעשועים. בתום שעה וחצי של חיפושים נמצאה הגופה מוטלת ביער. החשוד שנעצר סמוך למקום הודה כי אנס ורצח את הילדה

הודה שאנס ורצח את הילדה. ארכיון (חיים ריבלין)

צרפת מזועזעת מאונס ורצח של ילדה בת תשע על ידי גבר שחטף אותה מגן המשחקים - לעיני אמה. האירוע הקשה התרחש שלשום (רביעי) סמוך לשעה 15:30 (שעון מקומי) בעיר קלה שבצפון המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד, אזרח פולין בן 38 עם עבר פלילי ארוך ואף ריצה עונש מאסר בעבר, הודה כי ביצע את המעשים מיד לאחר שנעצר סמוך ליער בו נמצאה גופת הילדה כשהוא תחת השפעת אלכוהול. הרשויות המקומיות מעריכות כי יותר מ-5000 בני אדם השתתפו בצעדה לזכרה של הילדה, קלואי, כשבראשה הורי הילדה ואחייה.

התביעה מדווחת כי קלואי שיחקה בגן השעשועים עם חברה ביום רביעי בשעות אחר הצהרים, כשהחשוד עצר את רכבו בסמוך וקלואי ניגשה אליו על מנת להשפריץ עליו עם אקדח המים איתו שיחקה. החשוד סיפר לחוקריו כי בשלב זה תפס את הילדה והכניסה בכוח אל תוך הרכב. לאחר מכן נסע ליער סמוך שם אנס ורצח אותה.

אמה של קלואי שנכחה בגן השעשועים בזמן האירוע, דיווחה כי זעקה לעזרה בזמן שצפתה בגבר דוחף בכוח את בתה לרכבו. המשטרה הוזעקה למקום והחלה בחיפושים שתמו כשעה וחצי בלבד לאחר מכן, עם מציאת הגופה ביער.

איים בעבר על ילדה נוספת 

חוקר המשטרה סיפר כי על הגופה נמצאו סימנים של חניקה ואלימות מינית. החשוד ריצה בעבר עונש מאסר בכלא בצרפת בגין עבירות שוד וסחיטה ובמהלך חקירתו התגלה כי אף איים בעבר ילדה קטנה נוספת. תושב העיר סיפר כי בשנת 2009 אשתו מצאה את החשוד בחדרה של ילדתם בת ה-9 כשהוא מתחבא מתחת לרהיט ובידו סכין. לאחר מכן נמלט החשוד מהחלון.

ראש ממשלת צרפת קרא לחקירה מלאה של עברו של החשוד ואמר כי המשפחה והקהילה כולה נמצאים בהלם עמוק. "כעת מוטל על מערכת המשפט לערוך את החקירה, כשאנו חייבים למשפחה את האמת", אמר.