מתנה לחג המולד: אשה ילדה את בנה ברכבת התחתית בפילדלפיה

לזה הנוסעים ברכבת לא ציפו: בשיאו של חג המולד, בעודם עושים את דרכם למקום חפצם, נתקלו נוסעי התחתית בפילדלפיה באישה שכורעת ללדת. הם מיהרו לסייע לה, השכיבו אותה על הרצפה - ובסיוע שוטרים, יילדו אותה, והתינוק הגיח לאוויר העולם כשהוא בריא ושלם. צפו ברגעים הדרמטיים והמרגשים בקרון הרכבת

הנה באה היולדת: התרגשות גדולה נרשמה אתמול, חג המולד, ברכבת התחתית בפילדלפיה שבמדינת פנסילבניה בארה"ב. בזמן שהרכבת דוהרת מתחנה לתחנה, אישה בחודש התשיעי להריונה ילדה בן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

לאישה ירדו המים בעודה נוסעת ברכבת. הנוסעים שלידה הבחינו בכך והבינו שהיא עומדת ללדת - והזעיקו את כוחות ההצלה על מנת שיסייעו לה.

למקום הגיעו שוטרים שמיהרו להשכיב את האישה על שורת מושבים שהפכה למעין מיטה מאולתרת - ואז יילדו אותה, שלב אחרי שלב. כשהתינוק הגיח לאוויר העולם, הם סייעו בהזזת חבל הטבור מצווארו, ניקו ועטפו אותו בשמיכה - ואז הושיטו אותו לזרועות אמו הנרגשת.

השוטרים מיילדים את האישה ברכבת (AP)

"זה היה עוצר נשימה", סיפר נוסע שסייע ליילד את האישה שכרעה ללדת בתוך הרכבת, "ראינו שיש לה ירידת מים ומיהרנו לעזור לה. התפקיד של חלק מאיתנו היה להרגיע את בעלה שנלחץ ושהלידה הפתאומית הזו בתוך הרכבת תפסה אותו לא מוכן".

אחד השוטרים שסייע ליילד את האישה מיהר לשתף את הכלל בחוויה המרגשת - וצייץ בחשבון הטוויטר שלו: "הרגע יילדנו אישה בתוך הרכבת. זו חתיכת מתנה לחג המולד".

"אף אחד לא רוצה ללדת ברכבת, אבל אני שמח שזה קרה לה שם ולא ברחוב", סיכם אחד הנוסעים. האישה והרך הנולד פונו לבדיקות ומנוחה בבית החולים הסמוך, שם נמסר כי לתינוק ולאמו שלום וכי הם בריאים ומאושרים.