חיסול בהרי האלפים בצרפת: בת 4 הסתתרה מתחת לגופות - וניצלה

סערה בצרפת בעקבות חיסול 3 בני משפחה אחת בהרים האלפים. שלוש גופות התגלו ברכב מסוג BMW, וכעבור שעות נמצאה ילדה בת 4 מסתתרת תחתיהן - כשהיא עדיין בחיים. "היא לא הבדילה בין האנשים הרעים לטובים", טוענים במשטרה. המצוד אחר החשוד בירי נמשך

האלפים הצרפתים (AP)

חיסול בהרי האלפים בצרפת: כמעט שמונה שעות אחרי שרוכב אופניים נתקל בגופותיהם של שלוש גופות בני משפחה בריטית שנורו במהלך טיול באלפים, המשטרה הצרפתית מצאה ילדה בת ארבע מתחבאת מתחת לגופותיהם של הוריה וסבתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שלושת הקורבנות, נמצאו סמוך לאגם אנסי, בליבם של האלפים הצרפתיים כשהם יושבים בתוך מכונים מסוג BMW. לדברי המשטרה אב המשפחה הוא ממוצא עירקי ונולד בבגדד.

השוטר המקומי אריק מאילאווד התייחס למציאת הילדה תחת גופות בני משפחה: "היא התחבאה בין הגופות במשך שמונה שעות ולא זזה". השוטרים שהוזעקו לזירה לא מצאו תחילה את הילדה מפני שלא רצו להרוס את העדויות, ורק כעבור כמה שעות היא נמצאה בחיים. 

מאילאווד הדגיש כי הילדה "לא הבדילה בין האנשים הרעים לטובים". לדבריו, היא מיד חייכה והתחילה לדבר אנגלית לאחר שאחד מהשוטרים פינה אותה מזירת הרצח. בת משפחה נוספת בת 8 ניצלה גם היא, ואושפזה במצב קשה בבית החולים. על פי הדיווח ב-BBC, לא רחוק מהזירה נמצאה גופת רוכב אופניים מנוקבת בכדורים. דיווח נוסף טוען כי הרוכב שנהרג הוא חייל בריטי בעברו.