"קרב היפ-הופ" בדרך לבית הלבן

יוצרי אתר funny or die עוקבים מקרוב אחרי אירועי הבחירות לנשיאות ארה"ב ומוצאים את הצד המבדר. הפעם, הם לקחו את כל מה שהמועמדים היו רוצים להגיד אחד לשני, אך לא יכולים, חיברו מוזיקה וקצב ויצרו דו-קרב של ראפ בין אובמה לרומני

אנשי אתר האינטרנט funny or die מלווים את קמפיין הבחירות לנשיאות ארה"ב מקרוב. הפעם, כשברקע הוועידות של שתי המפלגות, הם מציגים "קרב ראפ" בין אובמה לרומני במהלכו שרים השניים את מה שהמועמדים האמיתיים אפילו לא מעזים ללחוש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השחקן שמציג את רומני שר: "שלום אמריקה, שמי מיט רומני המועמד הרפובליקני ה-25 לנשיאות, הפתעה, אני שר ראפ". וזה רק הולך ומשתפר."אני איש של אמונה, זה חלק גדול מהזהות שלי, אני ייצוגי אני אדם מוסרי", הוא יורה למיקרופון. "אני נראה נשיאותי , שיניים לבנות, סנטר חזק ושיער אפור אני בחור מדליק, אני אביא שינוי כל כך גדול, זה כאילו עצום, זה הסמל המסחרי שלי הגיע הזמן לחילופי הנהגה אובמה הוא כישלון, הוא גמור, זמנו עבר. נסו אותי".

כפילו של אובמה לא נשאר חייב, ועונה לפי הקצב: "המטרה שלי, הייתה לנהל קמפיין רגוע, אבל אז הדלקת את האש והפכת את זה לאישי. מיט היית צריך לדעת את זה, זו טעות לרדת על ברק, מפני שאני מתעלל ביריבי".

רומני לאובמה: אגרום לך לבכות

רומני עונה לו: "לעזאזל איתך, אני אגרום לך לבכות יחד עם כל משפחתך, כשיבוא היום ואדרוס את הכלב שלך". אחרי המילים הקשות, הסכסוך הופך חריף יותר. "אני ניצחתי את טים פלנטי", אומר השחקן שמדמה את רומני. "הוא נמושה", עונה אובמה. "גם את ריק סנטורום", מתגרה רומני. "יש לו מוח של ציפור", עוקץ אובמה. 

"מה עם מישל בקמן?", שואל רומני. "היא יורדת ים ממינסוטה, זו אמריקה שלי, חבר" מסיים הנשיא, שהיה רוצה מאוד להיות האיש שאומר את המילה האחרונה גם ב-6 בנובמבר. בינתיים, הוא משחיז את הנאום שיישא מחר בשיא הוועידה הדמוקרטית בשארלוט.