ענבל פיזארו: "מחזיקה אצבעות לחברים"

יום אחרי הזכייה במדליית הארד השנייה שלה במשחקים הפאראלימפיים בלונדון, מספרת השחיינית הישראלית: "שחיתי מקצה לא טוב, יכולתי לעשות יותר טוב". בריאיון משם היא מאחלת בהצלחה למי שעוד יתחרה ומנמיכה ציפיות לקראת המקצים הקרובים שלה

לאחר הפתיחה הטובה והזכייה במדליית הארד במקצה 50 מטרים חופשי בסוף השבוע, המשיכה אתמול השחיינית ענבל פיזארו לספק גאווה למשלחת הישראלית בלונדון כשזכתה במדליית ארד נוספת, הפעם ב-200 מטרים חופשי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בריאיון ל"שש" עם עודד בן עמי אמרה פיזארו, שהספיקה לצבור עד כה כבר שבע מדליות בשלושת אולימפיאדות הנכים האחרונות, "שחיתי מקצה לא טוב, יכולתי לעשות יותר טוב, גם מבחינת התוצאה, גם מבחינה טקטית המשחה עצמו, לא היה מוצלח".

לפיזארו נשארו כעת עוד שני משחים, ב-100 מטרים חזה וב-100 מטרים חתירה, אך ממי שמצפה למדליות נוספות, היא מבקשת להנמיך ציפיות: " הסטנדרט למשחים הקרובים הוא קצת שונה, המתחרות שונות, היכולות שלי קצת שונות, זה משהו שונה".

מחבריה למשלחת, לעומת זאת, ענבל מצפה להצלחות בהמשך המשחקים, "אני מחזיקה אצבעות לכולם, יש כמה חברה שרק התחילו את המשחקים היום ואני מחכה לראות מה הם יעשו, אני מקווה שהם יפתיעו גם".