מטייל ישראלי בן 70 נהרג לפני יומיים במקדוניה

בשמורת הטבע מאטקה במקדוניה אותרה היום גופתו של ישראלי בן 70, שנהרג במהלך טיולו במדינה. צוותים מקומיים החלו בחיפושים אחריו החלו לאחר שלא חזר למלון בו התאכסן. גופתו נמצאה לבסוף באזור הררי, ונראה כי נהרג לאחר שנפל לתהום. במשרד החוץ עוסקים כעת בהטסת גופתו ארצה

נהרג לאחר שנפל לתהום. שמורת הטבע במקדוני (AP)

גופתו של מטייל ישראלי, בן 70, אותרה היום בשמורת הטבע מאטקה במקדוניה. המחלקה לישראלים בחו"ל של משרד החוץ פועלת כעת במדינה להטסת הארון ארצה, לאחר שיצרו קשר עם בני משפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החיפושים אחר הגופה נערכו ביומיים האחרונים, לאחר שהמנוח לא חזר למלון בו התאכסן. חברו, שיצא עמו למקדוניה, יצר קשר עם צוותים מקומיים שניסו לאתרו. גופת הנעדר אותרה לבסוף בלב אזור הררי, לאחר שככל הנראה נפל לתהום. בזאגרב מרכזים כעת מאמץ להשבת הגופה ארצה.

רק אתמול - טרגדיה גם בהודו

שוש מייזל, ישראלית בשנות ה-50 לחייה מגדרה, נהרגה אתמול כתוצאה מהתהפכות ג'יפ במהלך טיול של "מלכת המדבר" המתקיים בימים אלה בעמק לאהול שבצפון-מערב הודו. תחילה היא נפצעה קשה אך לאחר מכן נקבע מותה. בתאונה, נפצעו קל-בינוני עוד שתי ישראליות.

משרד החוץ אישר כי הודעה נמסרה למשפחתה וכי כעת פועלים להטיסה לישראל. קונסול ישראל בניו דלהי, אייל סיסו פועל כעת להעביר גם את הפצועות לטיפול רפואי בישראל.