סערת התמונות: הנסיך הארי זומן לשיחה עם אביו

הנסיך הארי, שמתמודד עם הסערה התקשורתית האחרונה שיצר בעקבות פרסום תמונות בהן נראה חוגג עירום בחדרו במלון בלאס וגאס, יקיים במהלך סוף השבוע גם שיחה מלב-אל-לב עם אביו, הנסיך צ'ארלס. אם השיחה לא תעלה יפה, הנסיך ההולל כבר קיבל הצעה לקריירה חלופית – כשחקן פורנו

הארי זומן לשיחה עם אבא (AP)

סערת תמונות העירום של הנסיך הארי: אחרי ליל ההוללות שלו בלאס וגאס, והאיומים בנזיפה חמורה ממפקדיו בצבא, כעת הוא ייאלץ להתמודד גם עם ביקורת מבית. על פי דיווחים בבריטניה, הנסיך צ'ארלס צפוי לקיים עם הארי שיחה אישית על רצף האירועים המביכים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אביו המודאג של הארי, ניסה למנוע את פרסום התמונות החושפניות בגבולות הממלכה הבריטית - והצית דיון עקרוני על חופש העיתונות במדינה. במקביל, בדיילי מייל מצטטים גורמים בבית המלוכה, לפיהם צ'ארלס מתכוון לערוך שיחה אינטימית עם בנו, במהלכה הוא לא צפוי להתפרץ או להעניש את הארי, אלא לקיים שיחת "אב ובנו".

בתעשיית הפורנו מזהים פוטנציאל

על פי הדיווחים, הארי "המום" מהסערה שפרצה בעקבות פרסום תמונותיו. בשנה האחרונה ניסו במשפחת המלוכה לשקם את תדמיתו של הנסיך האדמוני, ולהציגו כאדם שעבר תהליך והתבגר. התמונות האחרונות שהתפרסמו מציבות סימן שאלה גדול מעל הטענה הזו.

החדשות הטובות עבור הנסיך, אם אפשר לקרוא להן כך, מגיעות כהצעת עבודה - כשחקן פורנו. באתר הרכילות האמריקני, TMZ, שפרסם את התמונות שהציתו את הסערה, מדווחים שבמאי פורנו מקליפורניה שלח לבית המלוכה מכתב, בו הציע לנסיך לככב בסרט למבוגרים, שיקרא "הצרה עם הארי", תמורת סכום צנוע של 10 מיליון דולרים.