שוב מסתבך: הנסיך הארי תועד בעירום

אתר רכילות אמריקני פרסם תמונות מביכות במיוחד של הנסיך הארי, במהלך משחק "ביליארד עירום" בלאס וגאס הידועה כעיר החטאים האמריקנית. הארי נצפה כאשר הוא מחבק צעירה ושניהם נראים בעירום מוחלט. גורמים רשמיים בבית המלוכה הבריטי סירבו להתייחס לתמונות בשלב זה

מבוכה נוספת לבית המלוכה הבריטית: אתר הרכילות האמריקני TMZ מפרסם תמונות חושפניות של הנסיך הארי מביקורו בלאס וגאס. הארי תועד במהלך משחק "ביליארד בעירום" בסוויטה היוקרתית בבית המלון בו שהה כשברקע מספר חברים נלהבים ועימו צעירה נוספת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווח האמריקני, הנסיך הגיע יחד עם פמלייתו ללובי בית המלון, שם הפך לאטרקציה המרכזית ומשך לא מעט תשומת לב. כעבור דקות ספורות, וככל הנראה לא מעט משקאות אלכוהוליים, עלו הנסיך וחבריו בצוותא עם מספר נשים צעירות אותן פגשו למשחק הפרוע בסוויטה.

נציגים רשמיים של בית המלוכה הבריטי סירבו להגיב לתמונות בשלב זה.

התמונות המביכות של הנסיך באתר הרכילות TMZ.

ערב לפני האירוע המביך, ערך בנה הצעיר של הנסיכה המנוחה דיאנה תחרות שחייה מיוח"צנת היטב עם ראיין לוכטה, השחיין האמריקני שזכה בחמש מדליות באולימפיאדת לונדון. הנציג של בית המלוכה אמנם לא הצליח לנצח את האלוף האולימפי אך הראה יכולת ספורטיבית מרשימה.

בשנת 2005 סערה הממלכה הבריטית לאחר שהנסיך בעל השיער האדמוני והמזג החם הגיע למסיבת תחפושות כשהוא לבוש במדי קצין אס אס. "לא התכוונתי לגרום עוגמת נפש לאף אחד, זאת היתה טעות טיפשית", מיהר אז הנסיך להתנצל.