מהיר ומסריח: מירוץ עגלות הזבל הבינלאומי

מובילי עגלות הזבל מכל רחבי אירופה הגיעו למירוץ השנתי שנערך במערב גרמניה. "הרעיון עלה אחרי שראינו את מסלול מירוץ הפורמולה 1 בנירברג", סיפרו המארגנים והוסיפו: "גילינו שבעצם אם אנחנו מתעלמים מנושא המהירות, זה די דומה"

תחרות יוצאת דופן התקיימה אתמול בעיירה הרמסקייל שבמערב גרמניה: תחרות עגלות הזבל הבינלאומית השנתית נערכה ברחובות העיירה, ומשכה פועלי זבל מכל רחבי אירופה שהציגו יכולות מרשימות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החום הכבד לא עצר את 60 פועלי הזבל השאפתניים שהגיעו בין היתר מגרמניה, בלגיה, אוסטריה ולוקסמבורג. המתחרים יצאו מרמפה באורך 12 מטרים כשעל גופם מגנים רבים, ומשם המשיכו למסלול של 230 מטרים שהוביל אותם לנקודת הסיום במרכז העיירה.

"כמו פורמולה 1"

"הרעיון עלה אחרי שראינו את מסלול מירוץ הפורמולה 1 בנירברג. היינו שם במסגרת פסטיבל מוזיקה, וגילינו שבעצם אם אנחנו מתעלמים מנושא המהירות, זה די דומה", אמר כריסטוף קוינג, שמארגן את המירוץ כמעט בכל שנה מאז 2005 .

"צריך טכניקה, שליטה ברגליים ושליטה על עגלות הזבל", ציין קוינג שמחזיק בתואר שמחזיר גם בתואר אלוף העולם במירוץ עגלות זבל לשנת 2009. מי שהגיע השנה למקום הראשון במירוץ הוא נורמן פישר, שזכה בתואר גם שנה שעברה ונהנה מיתרון ביתיות.