"ריאיון סוף" יופץ - גם ביוטיוב

סוני הודיעה כי תאפשר לבתי קולנוע בארצות הברית שחפצים בכך להקרין את הסרט השנוי במחלוקת שלועג לרודן קוריאה הצפונית, וכעת הכריזה החברה כי הוא יופץ גם באתר הסרטונים הפופולארי יחד עם רשתות אחרות שחלקן כבר מאפשרות זאת

גם ברשת. "ריאיון סוף"

אמש הודיעה חברת סוני כי תפיץ את הסרט השנוי במחלוקת "ריאיון סוף" בחלק מבתי הקולנוע בארצות הברית, והערב (רביעי) פורסם כי הוא יעלה גם לאתר הסרטונים YouTube ורשתות אחרות כמו Google Play ו-Xbox. בחלק מהאתרים הוא כבר הועלה לצפייה הערב. עלות הצפייה עומדת על 5.99 דולר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סוני, שהודיעה בימים האחרונים על גניזת הסרט שלועג לרודן קוריאה הצפונית קים ג'ונג און בעקבות איומים לבצע פיגועים בבתי קולנוע שיקרינו אותו, חזרה בה אתמול מהחלטתה והודיעה כי תאפשר לבתי קולנוע שירצו להציג את הסרט באולמות כבר מחרתיים - בערב חג המולד - לעשות כן. הנשיא אובמה שיבח את ההחלטה.

הנשיא ברק אובמה שיבח את החלטת סוני. "כפי שהנשיא הבהיר, אנו מדינה המאמינה בחופש הביטוי ובזכות לביטוי אומנותי", נמסר מהבית הלבן. "החלטת סוני ובתי הקולנוע מאפשרת לאנשים להחליט בעבור עצמם בנוגע לסרט ואנו מקדמים זאת בברכה".

אחד משני כוכבי הסרט, השחקן ג'יימס פרנקו, חגג את ההחלטה של סוני בסטטוס בפייסבוק. "ניצחון! העם והנשיא אמרו את דברם. סוני תשחרר את 'ריאיון סוף' בבתי הקולנוע בחג המולד!", כתב.