מת מפצעיו האיטלקי שהצית עצמו

אנג'לו די קרלו, אלמן בן 54, לא הצליח לשרוד באיטליה שנלחמת במשבר הכלכלי. לפני שבוע הוא הצית את עצמו מול בניין הפרלמנט במחאה על הגזירות של משטר מריו מונטי, היום הוא מת מפצעיו

משבר כלכלי באיטליה (רויטרס)

הגבר האיטלקי שהצית את עצמו מול הפרלמנט האיטלקי ברומא לפני שבוע מת היום מפצעיו. על פי הדיווח בתקשורת האיטלקית, אנג'לו די קרלו בן ה-54 סבל מכוויות על 85% מגופו. אנשי משטרה ששמרו על בית הפרלמנט הספיקו לכבות את האיש בעזרת מטפי כיבוי ולפנות אותו לבית החולים ברומא, שם נלחמו על חייו במשך שבוע, אך ללא הצלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

די קרלו ניסה לחדור למעגל העבודה מספר פעמים. הוא עבד בכמה עבודות זמניות, אבל לא הצליח להחזיק באף משרה ולכן גם לא צבר זכויות עובדים. כך נותר חסר כל וללא הגנת ביטוח של רשויות הרווחה במדינה.

מריו מונטי - כבר לא כוכב על

תושבי איטליה נאבקים עם מפולת כלכלית, אבטלה שהולכת ומחמירה, פיחות, תכנית צנע והעלאת מיסים - כולם יוזמה של ממשלת הטכנוקרטים האיטלקיים בראשותו של מריו מונטי, האיש שקיבל בעבר את הכינוי - "סופר מריו". אבל באיטליה של היום, כבר איש לא חושב שמונטי יעשה קסמים, האיטלקים כבר יודעים שמחיר הבראה קשה מאוד.

מותו של די קרלו נוסף לרשימות של רבים ששלחו את ידם בנפשם באיטליה ובעולם כולו, כולל בישראל, בגלל המשבר הכלכלי שלא פוסח על אף חלק בעולם.