צפו: איך הגיע היען לכביש הסואן?

העוף הענק, שני מטרים גובהו, החליט לצאת ליום כיף על הכביש המהיר ולרוץ ליד משאיות חולפות. השוטרים ניסו להשתלט על הציפור המגודלת, שניסתה להתחרות עם המשאיות. האירוע כולו תועד בידי מצלמות אבטחה. כך זה נראה

לא שילם אגרה: יען סורר יצא לרחובות העיר הסינית ג'ינהואה, עבר מחסום בדרך לכביש מהיר ופתח בריצה מהירה (בהתחשב בגובהו). השוטרים מיהרו לנסות ולהשתלט על העוף הגדול, והפנו אותו לעבר שולי הכביש. האירוע המשעשע תועד במצלמות אבטחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הכל החל כאשר היען הנלהב פרץ את המחסום בעיר ג'ינהואה והגיע לכביש המהיר. כוחות המשטרה נקראו על ידי הנהגים למקום כדי להרחיק את העוף הענק, שני מטרים גובהו. רק מספר שעות מאוחר יותר הצליחו לבסוף שלושה שוטרים לתפוס אותו.

יום כיף על הכביש המהיר

שוטרי התנועה דחפו את היען לשוליים, מכיון שבכל פעם שחלפה משאית הוא החל לנסות ולרוץ אחריה, ללא הצלחה כמובן. לאחר שהתעייף מהמרוץ, הצליחו השוטרים לדחוף אותו במו ידיהם אל היציאה מהכביש המהיר - למרבה פליאתם של הנהגים שעברו בסמוך.

לבסוף אותרו גם בעליו של היען, זוג שאמר כי בבעלותו נמצאים שני יענים נוספים. בני הזוג דיווחו למשטרה כשגילו שאחד העופות נעלם, ועל פי הדיווחים הם היו עסוקים בוויכוח בשעה שנעלם.