צפו: בולט חגג את השיא בעמדת ה-DJ

אתמול בערב הוא שבר את שיא העולם ב- 100X4 מטרים, ובלילה הוא כבר יצא לבלות: תכירו את ה- DJ אוסיין בולט, שאחרי שלוש מדליות זהב ושיא עולם חדש אחד הרשה לעצמו להתפרק במועדון לילה במרכז לונדון. "הגעתי לכאן כדי להפוך לאגדה – והשגתי את זה", אמר בצניעות האופיינית לו

סקאזי - מאחוריך: הפתעה לא צפויה חיכתה למבלים שהגיעו אמש לאחד ממועדוני הלילה במרכז לונדון: האיש המהיר בעולם התייצב בעמדת ה-DJ וחגג איתם עד השעות הקטנות של הלילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקהל במקום התרגש מאוד לראות את האלוף האולימפי אוסיין בולט מתקלט ורוקד - ויש לו סיבות טובות לשמוח: שלוש מדליות זהב ושיא עולם חדש, גרמו לו למצב רוח טוב במיוחד.

"אני מרגיש מצוין, עשיתי מה שעשיתי", אמר בולט במהלך הערב. "באתי לכאן על מנת להפוך לאגדה והשגתי את זה - אז אני שמח מאוד".

שיא עולם לבולט ולשליחים מג'מייקה

לרגעי השיא של אולימפיאדת לונדון 2012, הצטרף אמש ההישג של נבחרת השליחים של ג'מייקה במרוץ 4X100, בו זכו חבריה במדליית הזהב וקבעו שיא עולם חדש. אוסיין בולט, שרץ במקצה האחרון, זכה במדליית הזהב השלישית שלו בלונדון.

בולט, יוהאן בלייק, נסטה קרטר ומייקל פריטר עצרו את השעון באצטדיון האתלטיקה על 36.84 שניות, וניפצו את שיא העולם הקודם שנקבע על ידם ועמד על 37.04 שניות. בעקבות הניצחון השלים בולט הישג חסר תקדים: מדליית זהב במקצי 100 מטר, 200 מטר ו-100 מטר שליחים בשתי אולימפיאדות ברציפות.