ריבקין סיימה 7 בגמר ההתעמלות בלונדון

המשלחת הישראלית אמנם לא תזכה במדליה באולימפיאדה, אך המתעמלת האמנותית נטע ריבקין נתנה הופעה מכובדת ביותר בגמר תחרות הקרב-רב וזכתה בהישג מרשים. "הצגתי את התרגילים כמו שהייתי צריכה ואני מרוצה מעצמי, עשיתי היסטוריה"

הישג מרשים בגמר (חדשות 2)

הישג מרשים למתעמלת האמנותית נטע ריבקין בגמר תחרות הקרב-רב בלונדון. ריבקין, שהפתיעה כשהעפילה לגמר האולימפי, סיימה במקום השביעי הכללי - ההישג הטוב ביותר למתעמלת ישראלית בהיסטוריה. "הייתה לי תחרות טובה", היא סיכמה בראיון לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נטע פתחה את הגמר עם תרגיל החישוק וזכתה לציון לא רע של 27.350. לאחר מכן היא ביצעה את תרגיל הכדור בו קיבלה את הניקוד הנמוך ביותר שלה בגמר - 26.850. בתרגיל האלות היא זכתה לציון של 27.800 נקודות ובתרגיל האחרון - עם הסרט - היא קיבלה 27.000.

הרוסיה יבגניה קנאייבה ניצחה בגמר וזכתה במדליית זהב אולימפית שנייה ברציפות, לאחר שסיימה ראשונה גם בבייג'ינג.

"עמדתי במשימה"

"הצלחתי לעשות היסטוריה - זה מדהים", אמרה ריבקין לאחר התחרות. "זה מה שרציתי יותר מכל ברגע שנכנסתי אתמול לגמר. זו הייתה המשימה הכי חשובה ועשיתי את זה". היא סיכמה את הופעתה באולימפיאדה ואמרה: "הייתה לי תחרות טובה, כמובן שיש פה ושם דברים קטנים. זה לא קל מבחינה נפשית, זה הרבה לחץ. אין יותר מדי זמן לחשוב פשוט לעשות ולעשות, ועשיתי את זה".

"כמעט ואין דבר כזה להופיע מושלם, אבל בגדול אני מתמודדת עם הסיטואציה יפה", הוסיפה המתעמלת. "הצגתי את התרגילים כמו שהייתי צריכה ואני מרוצה מעצמי".

ריבקין תשתתף מחר בגמר נוסף - הפעם עם נבחרת ההתעמלות האמנותית של ישראל בשלב הגמר הקבוצתי, לאחר שהבנות הישראליות העפילו מהמקום השביעי.