צפו: כך נראית התרסקות - מתא הטייס

ארבעה מטיילים שסיירו באזור הרי איידהו שבארה"ב, שכרו מטוס קל - וביקשו לתעד את המסע. אלא שהמטוס הקל לא הצליח להתרומם, ככל הנראה בגלל כיס אוויר - והתרסק לקרקע. רגעי האימה תועדו במצלמה שנשאו. כך זה נראה

הטיסה הסתיימה כחלום בלהות: רק בנס הצליחו ארבעה נוסעים לשרוד את התרסקות המטוס הקל בו טסו סמוך להרי איידהו בארצות הברית. את האירוע המפחיד הם תיעדו במצלמת הווידאו שנשאו עמם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החל בזמן שהארבעה ניסו לחזור לביתם, לאחר שהמריאו משדה תעופה באזור ההררי. במהלך הטיסה, רצה אחד הנוסעים לתעד את הטיול המהנה מהאוויר - והפעיל את מצלמת הווידאו שברשותו. הוא לא ציפה שבעדשה ייקלט אחד הרגעים המפחידים בחייו.

זמן קצר לאחר שהחל המטוס להתרומם מעל האדמה, החל לפתע הטייס להיאבק בכלי הטיס כדי לשמור עליו באוויר. בסרטון ניתן לראות את הבהלה שאחזה בנוסעי המטוס, ולאחר מכן - את ההתרסקות. ככל הנראה, בגלל בעיה הקשורה לתנאי מזג האוויר באזור, לא הצליח המטוס להתרומם - והתרסק על צמרות העצים. המקור לתקלה, הוא ככל הנראה כיס אוויר שמנע מכלי הטיס לנסוק לשחקים.

לאחר ההתרסקות, ולמרבה הפלא - ניתן לראות בווידאו את הנוסעים שניצלו קמים על רגליהם ובודקים האם הם בריאים ושלמים. נמסר, כי הטייס סובל משבר בצלעות ונקב בריאה ועוזרו סובל משברים בלסת ובאף.