הילד אייזיק חי שלוש שנים עם חתיכת לגו באף

אייזק לאסון בן השש סבל בשלוש השנים האחרונות מבעיות בנשימה. הוא נהג לישון עם פה פתוח, חרחר וסבל מצינון כרוני. ההורים חשבו שמדובר בילד רגיש לזיהום האוויר, אבל השבוע הם גילו שאייזק איבד לפני שלוש שנים הגה מלגו - במנהרות האף

אייזק וחתיכת הלגו (KSL)

אייזק לאסון מסולט לייק סיטי שבארצות הברית יכול סוף סוף לאחר שלוש שנים לנשום לרווחה, מסיבה אחת עיקרית - הילד בן ה-6 מצא בתוך אפו חתיכת לגו שאיבד לפני שלוש שנים.

כשהיה בן שלוש, דחף אייזק הקטן לאפו הגה קטנטן מלגו, הפריט נשכח, אבל אייזק התחיל לפתח בעיות נשימה, הוריו חשבו השיש לו בעיות בסינוסים, כמו לילדים רבים אחרים שחיים בסביבה עירונית עם אוויר מטונף, אבל זה לא היה הזיהום הסביבתי שהפריע לאייזק לנשום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אביו קרייג אמר לרשת KSL האמריקנית על רגשות האשמה שלו. "אני מרגיש אשם שלא עליתי על זה מוקדם יותר, ראיתי שהוא ישן כל הזמן עם הפה פתוח, אבל לא הבנתי שזו בגלל הפלסטיק באף".

האב סובל - מרגשות אשמה

ההורים החליטו לבדוק מדוע הבעיות חוזרות, הרופא השלישי שביקרו העלה חשד שגוף זר תקוע במעלה מנהרות האף, אייזק זכר שהוא דחף משהו לאף, אבל זה לא היה לגו. "נכנסו לי כמה אטריות לאף, אבל זה היה מזמן", הוא אמר לרופא.

הרופא בדק, אבל זה לא היה ספגטי, אלא הגה לגו מפלסטיק. "ההגה התקפל, הוא מאוד גמיש. ברגע ששלפנו אותו החוצה, אייזק חזר לנשום לרווחה", אמר האב לתקשורת האמריקנית וסיפר שהיום, אייזק בן השש, נושם וישן טוב מאוד - היחיד שעדיין סובל הוא האב, שלא מבין איך לא שם לב במשך שנים לחתיכת הלגו שנאבדה.