יוסיין בולט רוצה להצטרף למנצ'סטר יונייטד

"אנשים חושבים שאני צוחק, אבל אם אלכס פרגוסון יתקשר אלי ויאמר, בסדר, בוא נעשה את זה, בוא למבחנים. לא תשמעו אותי אומר לא לכזו הצעה", אמר בולט לסאן הבריטי

בולט, בנתיים ביציע (AP)

אחרי הזכייה המרהיבה בזהב בגמר הריצה למאה מטרים והשיא האולימפי שקבע 9.63 ש', יוסיין בולט הגשים כנראה את שאיפותיו על מסלול הריצה, ועכשיו הוא מחפש אופציות ופסגות חדשות לכבוש. הסאן הבריטי מדווח שהאיש המהיר בעולם מנהל, או מנסה לנהל מגעים עם סר אלכס פרגוסון - מנג'ר סגנית אלופת אנגליה מנצ'סטר יונייטד שייתן לו הזדמנות לשחק בקבוצת הפאר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בולט בן ה 25 אמר בתגובה:"אנשים חושבים שאני צוחק, אבל אם אלכס פרגוסון יתקשר אלי ויאמר, בסדר, בוא נעשה את זה, בוא למבחנים. לא תשמעו אותי אומר לא לכזו הצעה".

קשה להאמין לכל אמירה של בולט, שידוע ברוח השטות שלו, אבל הוא ממשיך ואולי אפילו מאיים על חלוץ הקבוצה הנוכחי ווין רוני "לא הייתי לוקח על עצמי את האתגר הזה, אם לא הייתי חושב שאני מספיק טוב, אני ספורטאי עם הרבה מאוד הישגים - אני יודע שאני יכול לעשות לתרום", ולבסוף הוא מבטיח דבר שכולם יסכימו עליו: "אהיה השחקן המהיר ביותר בקבוצה".

"היינו יכולים להיעזר בעוצמה של בולט בעונה האחרונה" 

הג'מייקני הענק ציין כי הוא יישאר בבריטניה למשך הימים הקרובים. "אם אלכס רוצה אותי, הוא יודע איפה למצוא אותי". בולט שהשיג השבוע תוצאה מרשימה 9.63 על מסלול הריצה מנסה לקדם את עצמו בעייני פרגוסון עוד מאז 2009, אז נפגשו השניים בתחרות ראווה שנערכה ברחובות מנצ'סטר.

אוהדי היונייטד כבר מפנטזים על החוד המהיר בעולם. בארי, אוהד הקבוצה, אמר  לסאן: "היינו יכולים להיעזר בעוד עוצמה בשנה האחרונה". כריס, אוהד נוסף, טוען  כי "בולט יכול להחליף את ראיין גיגס שפורש, כל מה שהוא צריך זו תכנית אימונים של שנה".

בקבוצה עצמה, בינתיים, מחייכים על האמירות ואומרים שהם בהחלט מרגישים טוב עם העובדה שהאיש המהיר בעולם מבקש להיות חלק מהשדים של מנצ'סטר, אבל לא מתחייבים על תשובה בקרוב.