לפני שיוט המדליות: קורזיץ שומרת על המקום השני

השייטת הישראלית סיימה את השיוטים שלה במקום ה-9 וה-11. למרות היום הפחות מוצלח, קורזיץ עדיין מדורגת במקום השני הכללי לפני שיוט המדליות ביום שלישי – כשהיא עם ניקוד זהה לשייטת הפינית ומקדימה בנקודה את המדורגת רביעית

קורזיץ. תבטיח מדליה? (רויטרס)

בדרך לפודיום? הגולשת הישראלית סיימה בצהריים במקום ה-9 וה-11 את שני השיוטים שלה. קורזיץ עדיין מדורגת במקום השני הכללי לקראת שיוט המדליות האחרון ביום שלישי עם ניקוד זהה לשייטת הפינית, וכשהיא מקדימה בנקודה בלבד את המדורגת במקום הרביעי.

אתמול סיימה קורזיץ את השיוט הראשון שלה במקום השני - בעוד שאת השיוט היומי השני סיימה במקום הראשון, אחרי שהובילה לכל אורכו. 10 השייטות שיסיימו ראשונות בתום שני השיוטים היום, מעפילות לשיוט המדליות שיתקיים מחרתיים.

שטילוב חוזר למזרון

אתמול נשמעה קורזיץ אופטימית. "התנאים פחות טובים, אבל אני מקווה שיהיה לי יום טוב", אמרה בתום השיוטים. "זה יום חשוב מאוד. אני יכולה להבטיח מדליה, אבל אני חייבת להיות מרוכזת".

התקווה הישראלית השנייה באולימפיאדה, המתעמל אלכס שטילוב, יתמודד מאוחר יותר בגמר תרגיל הקרקע, התחום החזק ביותר שלו. עד כה נראה שטילוב מצוין באולימפיאדה: בשבוע שעבר הוא הפגין יכולת גבוהה מאוד וביום רביעי האחרון סיים ראשון בתרגיל הקרקע, אינדיקציה מעודדת לקראת הגמר היום. שטילוב ידוע כספורטאי ש"מספק את הסחורה" בתחרויות גדולות ונראה כי הבמה החשובה בתבל עברו הספורטאים לא מצליחה לערער את שלוותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק