לי קורזיץ לאחר השיוט: "לא באופוריה"

הגולשת הישראלית לי קורזיץ, שהגיעה היום במקום הראשון בשיוט השמיני הבהירה כי הדרך לפניה עוד ארוכה. "היה לי ממש כיף ואני שמחה מאוד", סיפרה קורזיץ. "היה עליי הרבה לחץ לפני שירדתי למים". על הפולנייה שנפסלה בשיוט השני: "כואב לי, היא הייתה שבורה"

התקווה למדליה, לי קורזיץ (רויטרס)

זמן לא רב לאחר שזכתה במקום הראשון בשיוט השמיני וכשהיא מדורגת במקום הכללי השני, הבהירה הגולשת הישראלית לי קורזיץ כי לא ממהרת לחגוג וכי היא "לא באופוריה".

"היה לי ממש כיף ואני שמחה מאוד, כי היה עלי הרבה לחץ לפני שירדתי למים", סיפרה קורזיץ. "אני מקווה להיות באופוריה בעוד שלושה ימים ולא עכשיו. יש לי מחר יום חשוב וצריך לנוח ולבוא מרוכזת".

קורזיץ ציינה כי היא והמתמודדת הפולנייה שנפסלה בשיוט השני חברות טובות: "זה קצת כואב לי, היא הייתה שבורה ואפילו לא נתנה לי לנחם אותה". לסיכום הורידה את ההתלהבות ואמרה כי יש לה עוד דרך ארוכה.

עם תום עשרת השיוטים בתחרות, תוכל קורזיץ שלא להחשיב את השיוט הגרוע ביותר שלה, כל עוד היא תתברג לשיוט המדליות שייערך ביום שלישי הבא. מרינה ניירה אלבאו הספרדיה שמדורגת ראשונה בדירוג הכללי נמצאת מאוחר - מה שיכול עוד יותר להגדיל את הסיכויים של הגולשת לחזור הביתה עם מדליה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק