מרהיב: הירח "ביקר" בסמל האולימפי מעל גשר לונדון

הרשת החברתית גועשת בשעות האחרונות לאחר שגולשים רבים תיעדו והעלו לרשת תמונה של הסמל האולימפי מעל גשר לונדון - כשירח מלא התמזג לתוכו. אחד הגולשים טען כי מדובר ב"תמונה האולימפית הטובה ביותר". צפו בתמונות המרהיבות

הירח "מתמזג" עם הסמל האולימפי (רויטרס)

רבבות לונדונים צפו אמש בהתרגשות במשחקים האולימפים, אבל מראה מיוחד אחד שבה את כולם - הירח המלא שעלה מעל נהר התמזה, התמזג בצורה מושלמת עם סמל האולימפיאדה שתלוי מעל גשר לונדון.

התמונות המרהיבות שצולמו על ידי גולשים רבים, הפכו לאטרקציה ברשתות החברתיות. בנוסף, אלפי גולשים "צייצו" את התמונות אלפי פעמים, מה שהפך את גשר לונדון למדובר ביותר בטוויטר. אחד הגולשים ציין כי מדובר ב"תמונה האולימפית הטובה ביותר".

קורזיץ מגבירה הסיכוי למדליה אולימפית לישראל

גולשת הרוח הישראלית לי קורזיץ סיימה היום את השיוט השמיני והאחרון להיום והיא מדורגת כעת במקום השני הכללי. עבור יתר הספורטאים הישראלים זה היה יום קצת פחות מוצלח בלונדון. קופצת המוט ג'יליאן שוורץ הודחה היום לאחר שלא הצליחה לעבור גובה של 4.5 מטרים.

האצן הישראלי דונלד סאנפורד לא הצליח להעפיל לחצי הגמר בריצה ל-400 מטרים. סאנפורד נאלץ להתחרות עם נעליים חלופיות לאחר שרגע לפני התחרות, נעלי הריצה שלו נגנבו לטענתו מתיקו האישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק