חטפה תינוקת וגידלה אותה במשך 23 שנים

23 שנים חיה קרלינה טייסון בזהות אחרת, לאחר שנחטפה בגיל 3 שבועות מבית החולים בניו יורק. אחרי שגלשה באתר נעדרים, החלה לחשוד בהוריה. האם נעצרה והודתה בחטיפה, ותרצה 12 שנות מאסר. לדבריה, חטפה את התינוקת לאחר שעברה 3 הפלות

תמונת התינוקת החטופה (sky news)

12 שנות מאסר נגזר על אזרחית אמריקנית שחטפה תינוקת מבית החולים בניו יורק לפני 23 שנים, וגידלה אותה כאילו הייתה בתה הביולוגית. החוטפת, אן פטווי הורשעה בפברואר האחרון בחטיפת התינוקת קרלינה בת השלושה שבועות מחדר המיון בבית החולים הארלם , בו אושפזה לאחר שסבלה מחום.

הוריה הביולוגיים לא ראו אותה מאז במשך 23 שנים, עד שקרלינה עצמה חשפה את זהותה בעקבות שיטוט באינטרנט. במשך 23 שנים, גודלה קרלינה תחת השם נג'דרה נאנס. לאחר שהבחינה בדמותה באתר הנעדרים הלאומי, החלה לחשוד באנשים שגידלו אותה, שאינם הוריה האמיתיים.

במשפטה של האם החוטפת, נחשף כי סבלה מדיכאון חמור בעקבות שלוש הפלות שעברה בעבר. בעקבות כך, נכנסה לבית החולים כשהיא לבושה במדי אחות ויצאה משם כשהתינוקת בזרועותיה. "היא גרמה לסיוטו הגדול ביותר עבור כל הורה", אמר השופט.

במשפטה, הודתה האם בחטיפה ואף התנצלה על מעשיה. לדבריה, היא עדיין אוהבת את הבת שגידלה. "כל שאני יכולה לעשות הוא לבקש מחילה ממנה ומהוריה הביולוגיים", אמרה בבית המשפט. "זה אולי לא נשמע כך, אבל אני באמת מצטערת על כך".

האב הביולוגי הגיע לדיונים בבית המשפט ותקף את האם החוטפת לאחר גזר הדין. "סבלתי בגללך במשך 23 שנים, את אחראית לאבן שבלבי", אמר לעיתונאים בתום הדיון. "מנעת ממני לקחת את בתי לבית הספר, לחגוג לה מסיבות יום הולדת, וללוות אותה לאירועים החשובים בחייה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק