אכזבה בלונדון: שראפובה הדיחה את פאר

הטניסאית הרוסייה מריה שראפובה, המדורגת שלישית בעולם הדיחה את הישראלית שחר פאר לאחר שניצחה בשתי מערכות 6:2 6:0. פאר לא סיימה את דרכה בלונדון, והיא צפויה להתמודד בטורניר הזוגות המעורבים

שראפובה הדיחה את פאר בלונדון (חדשות 2)

אכזבה נוספת למשלחת הישראלית באולימפידה: הטניסאית שחר פאר הפסידה לרוסייה מריה שראפובה 6:2, 6:0 והודחה בסיבוב הראשון במשחקים בלונדון.

שראפובה, שמדורגת שלישית בעולם ומועמדת לזכיה במדליה אולימפית הביסה את פאר, המדורגת 49, שהגיעה עם ביטחון רב למגרש. פאר הצהירה רק לפני מספר ימים, עם הידיעה על תוצאות ההגרלה, כי היא אינה מפחדת ושהגיע הזמן ששראפובה תפסיד לה.

למרות שפאר הודחה מטורניר היחידות במשחקים האולימפיים, היא עדיין לא סיימה את דרכה בלונדון 2012. קיים סיכוי שפאר תשתתף בטורניר הזוגות המעורבים, שנערך לראשונה במסגרת האולימפיאדה, ותחבור לשחקן הזוגות יוני ארליך, שהעפיל אמש לסיבוב השני יחד עם אנדי רם בטורניר זוגות הגברים.

ההדחה של פאר סוגרת יום של הפסדים של חברי המשלחת הישראלית לאולימפיאדה. מוקדם יותר היום הודח השחיין נמרוד שפירא בר אור בשלב המוקדמות במשחה ל-200 מטרים חופשי לאחר שעצר את השעון על 1:48.60 דקות ולא עלה לחצי הגמר. גם השחיין יעקב טומרקין לא הצליח להעפיל לחצי הגמר במשחה ל-100 מטרים גב כשסיים במקום ה-24 הכללי. ההדחות נמשכו גם בתחום הבדימנטון בו הפסיד מישה זילברמן מול וונג מסינגפור והודח מהתחרות. 

אך למרות שלוש ההדחות הלא קלות, הכשלון הצורם ביותר שייך למתעמלת הישראלית ולריה מקסיוטה שנפלה מהמקבילים המדורגים ומעדה קשות בתרגיל הקורה לפני שהודחה מהמשחקים האולימפיים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת