צפו: סוף המסע של הלפיד האולימפי

יממה לפני טקס פתיחת המשחקים האולימפים בלונדון, משלים הלפיד את הסיבוב המסורתי ברחבי הממלכה הבריטית. הלפיד מסיים, לקול תרועות של אלפי צופים נרגשים, את המסע בן 70 הימים שנפרס על פני כ-8,000 מייל ברחבי העולם. בין היתר צפוי הלפיד לעבור בארמון באקינגהאם, שם צפוי הנסיך הארי לאחוז בו לרגעים ספורים

יממה לפני פתיחת המשחקים האולימפיים בלונדון, משלים הלפיד את הסיבוב המסורתי ברחבי הבירה הבריטית. אלפי אנשים ברחבי הממלכה מלווים את הלהבה במירוץ הארוך בדרכה לאצטדיון האולימפי. מוקדם יותר העברנו בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט את המסע המיוחד.

מסעו של הלפיד החל לפני 70 יום בו חצה כ-8,000 מייל ברחבי העולם. היום ישלים את מסעו במספר אתרי מפתח בלונדון, בהם גם רחבת ארמון באקינגהאם המלכותי, שם ימתינו לו הנסיך הארי שאף צפוי לאחוז בו לרגעים ספורים.

שורה של אזרחים נבחרים יזכו לכבוד הרם - לרוץ עם הלפיד לאורך מטרים ספורים ביומו האחרון. היום בשעה 19:00 בערב ישלים הלפיד את מסעו ב"הייד פארק" שם יתקיים לכבודו קונצרט חגיגי בהשתתפות עשרות אלפי בני אדם.

התמונות מלונדון מראות מזג אוויר אידאלי לקראת פתיחת המשחקים. נראה כי בשלב זה אלפי אנשי האבטחה ומאות אלפי הצופים ברחבי לונדון מקווים שכך גם יישאר ושהלהבה האולימפית לא תכבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת