צפו: הניבתן אי.טי. במופע שירה יוצא דופן

צוות גן החיות הימי "פוינט דפינס" בוושינגטון, הופתעו לגלות את יכולת השירה המרשימה של הניבתן אי.טי. השוהה במקום מזה שנים. לרגל יום הולדתו ה-30 של הניבתן החליטו בגן החיות להעלות מופע חגיגי בו יציג לציבור הרחב את יכולותיו הווקאליות. צפו בזמר המוכשר שהפך לסנסציה ברשת

סוס הים התגלה כזמר מחונן, ארכיון (AP)

שירת בעלי חיים נפוצה בטבע משחר הימים. חיות רבות נוהגות לשיר את רגשותיהם ובני האדם כבר התוודעו לשירת הציפורים, הלווייתנים והדולפינים. כעת מצטרף לרשימה המכובדת הזאת בעל חיים מוזיקלי חדש ומיוחד - הניבתן.

אי.טי. (E.T) הוא ניבתן, השוהה מזה שנים בגן החיות הימי "פוינט דפינס" שבעיירה טקומה בוושינגטון. לכבוד יום הולדתו ה-30 פיתח סוס הים - שמו העממי של הניבתן - הפופולרי מופע חדש החושף את יכולותיו הווקאליות המרשימות. אהבתו הבלתי נגמרת לקהל גרמה לו למצוא דרכים מיוחדת למשוך את תשומת ליבם של בני האדם שצופים בשירתו המיוחד בהשתאות ובפליאה.

צוות המטפלים המסור של אי.טי. החליט להפיץ את שירתו של הניבתן החביב מעבר לגבולות גן החיות. הם צילמו אותו במהלך החזרות למופע, כשהוא שר, מפזז ואפילו שורק והעלו את הסרטון לאינטרנט. כצפוי, הגולשים מיהרו לאמץ את בעל החיים הייחודי ומופעו המקסים שהפך לסנסציה ברשת. כעת, גם אתם יכולים ליהנות משירתו של אי.טי. - חבר מסולם אחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת