הכירו את המועמדת הוורודה לסנאט בניו יורק

מינדי מאייר בת ה-22 צובעת את המרוץ לסנאט האמריקני בוורוד: המועמדת היהודיה מברוקלין מעידה על עצמה שאין לה "ניסיון בשחיתות", ומנסה לשכנע את הקהל הצעיר להצביע לה. צבעי הדגל האמריקני? משעמם! מאייר חיה את חייה בוורוד

מאייר. המועמדת הוורודה (חדשות 2)

כשמסתכלים על המרוץ לסנאט של ניו יורק, אין ספק שמינדי מאייר היא אחת הדמויות הצבעוניות ביותר שלוקחות בו חלק. בגיל 22, מאייר היא האישה הצעירה בהיסטוריה של ניו יורק שמתמודדת על מקום בסנאט.

מאייר, יהודיה אורתודוכסית משכונת פלאטבוש בברוקלין וסטודנטית למשפטים, מחזיקה אתר אינטרנט ורוד במיוחד. כשתיכנסו אליו תראו את הכיתוב "I'M SENATOR AND I KNOW IT", וברקע תשמעו את השיר "I'm sexy and I know it" של LMFAO .

היא מגדירה את עצמה "דיווה" ומציגה באתר האינטרנט שלה את האופן שבו היא מתכוונת לפעול למען תושבי ניו יורק מטעם הרפובליקאים. "אני יכולה להגיד לך דבר אחד, אין לי ניסיון בתחום השחיתות, זו הדרך שלי לשנות את הפוליטיקה", היא מעידה בפשטות. "תמיד יש שחיתות, אבל יש בכוונתי ללכת אחר הערכים שלי ולהבטיח שלא קורה שום דבר מושחת באזור הבחירה שלי".

צבעי הדגל האמריקני? משעמם!

"אני מנסה למשוך קהל צעיר ולכוון לאנשים צעירים יותר", הסבירה מאייר את העיצוב הוורוד באתר שלה. "האנשים בפוליטיקה לא מקושרים לדור הצעיר, שמהווה גם חלק מהמצביעים. הרעיון שלי הוא לנהל קמפיין קצבי, מגניב, לא כמו באתרים של הפוליטיקאים הטיפוסיים".

היא גם לא חוששת לתקוף את יריבה הדמוקרטי. "יצא לכם לגלוש באתר של קוויון פארקר? אתם עלולים להירדם תוך כדי שאתם עושים זאת. הכל כחול, לבן ואדום". כשתיכנסו לאתר שלה תשמעו

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת