מטיילת ישראלית נהרגה בתאונה בהודו

במשרד החוץ אישרו כי צוותי הצלה מקומיים שהוזעקו לאזור דרמסאלה נאלצו לקבוע את מותה של תיירת שנפגעה במפולת סלעים. בחב"ד נערכים להטיס את גופתה לישראל

ישראלית נהרגה בתאונה בהודו. ארכיון (רויטרס)

מטיילת ישראלית נהרגה במפולת סלעים בדרמסלה שבהודו. במשרד החוץ אישרו את הידיעה ומסרו כי הודעה נמסרה לקרוביה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפרה בת משפחה של ההרוגה בקול שבור: "ההורים מתקשים לעכל שהפרח שלהם מת. אני לא מאמינה".

המטיילת הגיעה למקום יחד עם כמה מחבריה. איש חילוץ ישראלי שהגיע למקום בעקבות האירוע סיפר: "הם סיירו במפלים באזור ולפתע נפל סלע על הבחורה. היא נפגעה ברגלה ולמקום הוזעקו כוחות הצלה - אך היא דיממה למוות".

בירושלים קיבלו עדכון על האירוע. שליחים של חב"ד בהודו מסרו כי גופתה של התיירת תועבר לבירה ניו-דלהי ומשם היא תוטס לישראל. "תיירים הודים ובריטיים סייעו להביא אותה לאמבולנס, שצריך היה לעבור דרך ארוכה עד לבית החולים", סיפרה נציגת הארגון. "הם פעלו בגבורה לעצור את הדימום שלה עם חסימת עורקים , אבל היא איבדה דם רב".

אסון בחו"ל - בפעם השנייה בתוך חודש

מדובר בתאונה הקטלנית השנייה בחודש האחרון שגבתה את חייהם של מטיילים ישראלים: רק לפני כשבועיים נהרגו ימית ליניאל ורותם תבור בתאונות אוטובוס שאירעו בין הערים קוסקו ולימה שבפרו. תשעה ישראלים אחרים נפצעו ופונו לטיפול בבתי חולים מקומיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת