הכירו: האוטובוס שעושה שכיבות סמיכה

אמן צ'כי החליט לציין את פתיחת המשחקים האולימפיים בדרך ייחודית: הוא הפך אוטובוס קומתיים בריטי טיפוסי למתעמל שמבצע שכיבות סמיכה. "מדובר באימון הבסיסי ביותר שידוע גם כצורת ענשיה מקובלת", הסביר את העניין הרב שעורר. האוטובוס המוכר כעת בשם "הלונדון בוסטר" יעשה היום את דרכו לכפר האולימפי

ההתרגשות לקראת פתיחת המשחקים האולימפיים בשיאה וגם כלי הרכב בממלכה הבריטית החלו "לעשות שרירים": אמן צ'כי מבריק מצא דרך מקורית במיוחד לחגוג את האולימפיאדה שתיפתח ביום שישי הקרוב בלונדון, כשהצליח להפוך אוטובוס קומתיים בריטי טיפוסי למתעמל שעושה שכיבות סמיכה.

האמן, דיוויד קרני, הצליח לשים את ידיו על אוטובוס קומתיים קלאסי שיוצר בשנת 1957. בעמל רב הוא חיבר לאוטובוס שתי זרועות עצומות ומנוע חשמלי. התוצאה - מתעמל עצום שזכה לכינוי "הלונדון בוסטר". עם קצת קולות רקע של מתעמל מתאמץ, ופירוטכניקה על חלונות האוטובוס העצום - המחזה באמת מדהים.

"אם יש דבר אחד שמאחד את כל הספורטאים בעולם זה שכיבות הסמיכה", הסביר האמן. "זה דבר מעניין שכיבות סמיכה, מצד אחד זה תרגיל אימון כל כך בסיסי, אך מצד שני זו צורת ענישה מקובלת בצבאות ובבתי כלא".

"הבוסטר" יועבר כבר היום ללונדון ויוצב בכפר האולימפי, לא הרחק ממקום משכנה של הנבחרת של צ'כיה. המסר שכנראה רלוונטי לכולנו: אם אפילו האוטובוסים עושים שכיבות סמיכה, כנראה שלנו אין באמת תירוץ להמשיך להתבטל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת