הטבח בקולורדו: הילדה נהרגה מהירי, אמה עוד לא יודעת

ורוניקה מוזר בת ה-6 היא הקורבן הצעיר ביותר בטבח בהקרנת הסרט "באטמן" בבית הקולנוע באורורה שבקולורדו ארצות הברית. משפחתה של אמה אשלי שעדיין מחלימה מפצעיה, אינם מסוגלים לספר לה את האמת המרה על גורל בתה, שנרצחה במסע ההרג הנורא במהלך סוף השבוע האחרון

ורוניקה מוזר סאליבן בת השש הלכה עם אמה, אשלי, לצפות בסרט האחרון בסדרת סרטי באטמן ביום שישי האחרון, כשהסטודנט לרפואה ג'יימס הומלס פתח בירי ללא הבחנה באולם הקולנוע בעיר אורורה שבקולורדו. ורוניקה הקטנה נהרגה, ואמה שאושפזה טרם קיבלה את הבשורה המרה.

אשלי בת ה-25 שמצבה מוגדר קריטי נמצאת גם במצב נפשי מעורער, כשהיא מנסה להתאושש מפציעות שספגה, לאחר שג'יימס הולמס, בן 24, פתח באש בבית הקולנוע הצפוף ביום שישי האחרון. בטבח הוא רצח 12 בני אדם, ביניהם, כאמור, היתה גם בתה של אשלי ורוניקה מוזר סאליבן.

בני משפחתה של מוזר סיפרו כי הם לא יכולים להביא את עצמם לומר לאשלי שבתה מתה. הם סיפרו איך האם הצעירה זועקת לבתה ממיטת בית החולים, כאשר היא אינה מודעת לכך שבתה הקטנה ורוניקה מתה. אנני דלתון, דודה של אשלי, אמרה בראיון לאתר הבריטי טלגרף: "אף אחד לא יכול לספר לה על זה. היא במצב קשה, אבל היא שואלת על הבת שלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת