קרנבל בריזלאי בלונדון

מה עושים הברזילאים כדי להכין את האווירה לקראת האולימפיאדה הבאה שתיערך בריו? איך נראית הפגנה חברתית בספרד? קונים עירומים הסתערו על חנות אופנה בפרגוואי. צפו בסיכום העולמי היומי

יומיים אחרי הטבח בבית הקולנוע בקולורדו, ארצות הברית עדיין מזועזעת. בין קורבנות הטירוף של הרוצח ג'יימס הולמס היו חיילים בחופשה, שני גברים שהגנו בגופם על בנות זוגם וילדה בת שש. עשרות פצועים עדיין מאושפזים בבית החולים, 9 מהם נאבקים על חייהם.

ספרד: המשטרה ירתה כדורי גומי ורימוני גז לעבר עשרות אלפי מפגינים שחסמו את הרחובות במרכז הבירה מדריד. המפגינים, צעירים חסרי עבודה, טוענים שהממשל מוכן להתכופף מול "האדונים" באירופה על חשבון התושבים החלשים במדינה.

נורבגיה: ברחבי המדינה ציינו היום שנה לטבח שביצע אנדרס ברייביק במחנה הנוער ולפיגוע שהוציא לפועל סמוך לבנייני ממשל באוסלו, בשורה של טקסים בהם התייחדו עם זכר 77 ההרוגים.

פראגוואי: חנות בגדים בבירה אסונסיון מצאה דרך חדשה להגדיל את המכירות, והודיעה ללקוחותיה שמי שיגיע עם פחות בגדים - יקבל הנחה גבוהה יותר. המוני קונים עירומים הסתערו על הסחורה.

בריטניה: לונדון מתכוננת לאולימפיאדה - המשטרה מעבה את מעגלי אבטחה, הספורטאים באימונים אחרונים לקראת התחרויות ובתי המלון והמסעדות מחכים למאות אלפי המבקרים. צוות מיוחד מברזיל הגיע לעקוב מקרוב ולספק רמזים לתכוניות הגרנדיוזיות לאולימפיאדה הבאה, שתיערך בריו ב-2016.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת