עקב הטבח בקולורדו: סצנת ירי בקולנוע תושמט מסרט חדש

אחרי מרחץ הדמים בהקרנת הבכורה של "בטמן - עלייתו של האביר האפל", נשקלת בחברת "האחים וורנר" האפשרות לשנות עלילת סרט חדש שייצא בקרוב לאקרנים וכולל קטע בעל דמיון מצמרר למה שהתרחש אתמול. כך זה נראה

הסצנה מהקדימון שככל הנראה תושמט (חדשות 2)

הירי הקטלני אתמול בקולורדו, בזמן הקרנת הבכורה של "עלייתו של האביר האפל", הביא גורמים בחברת "האחים וורנר" - המפיקה את סרטי בטמן - לשקול את האפשרות לערוך שינויים בעלילתו של סרט אחר שלה שצפוי לצאת בקרוב אל האקרנים וכולל סצנה שבה נפגע קהל צופים בבית קולנוע מאש עבריינים.

הסרט המדובר הוא "Gangster Squad" ("יחידת הגנגסטרים"), בכיכובם של השחקנים שון פן, ניק נולטה ואמה סטון. במרכז העלילה - יחידה סודית של משטרת לוס אנג'לס שאנשיה נאבקים בקבוצת עבריינים אלימים הפועלת בעיר.

באחת הסצנות, שכלולה גם בקדימון (טריילר) לסרט, יורים העבריינים בנשק אוטומטי אל קהל צופים בבית קולנוע בהוליווד. האזרחים נראים נסים על נפשותיהם בבהלה, בעוד ששוטרים שהגיעו לזירה מוצגים כמי שמתקשים להשיב את הסדר על כנו.

בעקבות הדמיון המצמרר בין מה שהתרחש אתמול בעיר אורורה לבין אותה הסצנה, הוחלט להפסיק לאלתר להקרין את הקדימון לסרט במתכונתו הנוכחית בבתי הקולנוע - במיוחד בשל העובדה שלפי התכנית, נקבע תחילה כי הוא יוצג בכל פעם לפני "עלייתו של האביר האפל" בסוף השבוע הקרוב.

תאריך היעד להקרנת הבכורה של "יחידת הגנגסטרים" נקבע ל-7 בספטמבר - מועד שיאפשר לצוות ההפקה מרווח זמן רחב מספיק כדי להשמיט את סצנת הירי בבית הקולנוע מהסרט במתכונתו הסופית.

 החשוד ברצח: סטודנט מצטיין בן 24

בבית הקולנוע באורורה נהרגו אתמול 12 בני אדם ו-58 אחרים נפצעו, כשג'יימס הולמס, דוקטורנט בן 24 שנחשב לסטודנט מבריק ומתבודד, פתח בירי לכל עבר.

ב-FBI פועלים כעת לפענח את פרופיל הרוצח שלו, כדי לנסות ולהבין מה היה הגורם שהביא את הולמס לצאת למסע ההרג. הוא עצמו גדל בשכונת יוקרה בסאן דייגו ובסביבתו היה מוכר כאדם שנהג להתבודד ולא קיים יחסים חבריים מפותחים.

הולמס למד מדעי המוח באוניברסיטת קליפורניה ונחשב סטודנט מצטיין. אחרי הירי אתמול אמר נשיא המוסד כי "ההתמקדות במחקר שהוא ערך נוגעת לצורת ההתנהגות של כל בני האדם. זה עצוב וגם אירוני בו זמנית", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת