נוסעת: "היה פיצוץ והמון הרוגים"

פיצוץ עז נשמע באוטובוס שהסיע ישראלים בנמל התעופה של בורגס בבולגריה. כוחות ההצלה במקום מדווחים על נפגעים. גל מלכה, שהייתה על האוטובוס בזמן הפיצוץ ונפגעה מרסיסים מספרת על המחזות הקשים: "ישבתי מאחורי הנהג ואז היה בום. חסמתי את עצמי עם הידיים ונפלתי לרצפה. אנשים עפו באוויר"

לפחות שלושה ישראלים נהרגו בפיגוע תופת באוטובוס בעיר בורגס, כך מדווח משרד הפנים בבולגריה. נוסעת ישראלית שהייתה על אוטובוס התיירים שהתפוצץ בנמל התעופה מספרת על מראות קשים: "אנשים עפו באוויר, זה היה פיצוף מטורף", אמרה גל מלכה, שנפגעה מרסיסים.

"עלינו אני וחברה. ישבנו מאחורי הנהג ואז שמענו בום וראינו חתיכות גופות. חסמתי את עצמי עם הידיים ונפלתי לרצפה. אוטובוסים עלו באש". גל מוסיפה כי האוטובוס היא מלא בשעת הפיצוץ: "האוטובוס היה מלא בישראלים - מבוגרים וצעירים. זה היה מחזה נורא. ניסינו לברוח אבל הדלת הייתה סגורה. אחר כך מצאנו חור דרכו נמלטנו לשדה", סיפרה.

"לקח המון זמן לפנות מכאן אנשים. אף אחד לא בא לפה ודיבר איתנו. אחרי חצי שעה שישבנו בביתן, אז הגיעו אלינו אנשים ואמרו לנו להיכנס לטרמינל", אמרה גל. עד ראייה נוסף סיפר לתקשורת בבולגריה כי האוטובוס נשרף לחלוטין וכי בסביבתו פזורים שרידי גופות.

פיגוע בבורגס - סיקור מיוחד:

פיגוע טרור נגד ישראלים בבורגס

רה"מ על הפיגוע: "הסימנים מובילים לאירן"

"מטען גרם לפיצוץ באוטובוס"

נשיא בולגריה: "המוסד לא התריע"

אחרי הפיגוע: "חוששים לצאת מהמלון"

בולגריה: "מחבל מתאבד ביצע את הפיגוע"

פספס את הטיסה לבורגוס - וניצל

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת