שבוע וחצי לאולימפיאדה: האם בולט צריך לדאוג?

10 ימים לאולימפיאדה - מה עובר על יוסיין בולט? האצן ששבר את שיאי העולם בריצות ל-100 ו-200 מטרים באולימפיאדה הקודמת, בינתיים מזייף - ולא בטוח בכלל שהוא אפילו האיש המהיר ביותר בג'מייקה. בינתיים הוא רוקד -השאלה היא אם ימשיך לרקוד גם אחרי לונדון?

לא משנה מה קורה, את מצב הרוח של האצן שיאן העולם יוסיין בולט קשה לקלקל. בזמן שאחרים מדברים על כך שהוא במשבר, בולט, כהרגלו, רוקד.

באולימפיאדת בייג'ין, לפני ארבע שנים, הוא ניפץ שלושה שיאי עולם בתוצאות בלתי הגיוניות, ושנה לאחר מכן באליפות העולם תופעת בולט נמשכה כשקיזז עוד 11 מאיות משיא העולם ב-100 מטרים והעמיד אותו על 9.58 שניות -תוצאה שעדיין קשה לעכל.

רואה את בלייק מאחור

אך מאז משהו קרה - בשנה שעברה איבד בולט את תואר אלוף העולם, כשפסל בזינוק לאחר שיצא לפני הזמן, וחווה כישלון ראשון בקריירה. ואם חשבנו שמדובר בנפילה חד-פעמית, הרי שלפני שבועיים במבחנים האולימפיים במדינתו ג'מייקה, הוא שוב נשאר מאחור כשראה את הגב של יוהאן בלייק.

אחרי שהפסיק לבלייק פעמיים, בולט נראה המום, אך כמי שמחזיק בשיא הוא עדיין משדר ביטחון. ב-5 באוגוסט הוא יעלה על המסלול לגמר הראשון שלו, ב-100 מטרים. השאלה היא אם אחרי שירוץ, עוד יהיה לו מצב רוח לרקוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת