"זה לא אקדח - זה חלק ממני": איבר המין עורר את חשד המאבטחים

ג'ונה פאלקון, תושב ניו יורק בן 41 רצה לחזור הביתה מסן פרנסיסקו, אבל הוא עורר את חשד המאבטחים בשדה התעופה שלא האמינו שהבליטה הגדולה בקדמת מכנסיו, היא בעצם איבר מינו של ג'ונה

ג'ונה פאלקון , ה"מבורך" (CNN)

ג'ונה פאלקון מניו יורק נעצר על ידי אנשי הביטחון חדי העין בשדה התעופה של סן פרנסיסקו אחרי שחשדו כי הוא מבריח משהו אסור במכנסיו. איש הביטחון פיזר אבקה לגילוי חומרי נפץ על קדמת מכנסיו של ג'ונה, הוא גם הזמין כלב שירחרח את חלציו, אבל החקירה לא העלתה דבר מלבד חיוך על פניו של החשוד.

"חששנו ממטען או משהו מסוכן, זה יכול היה להיות גם איום ביולוגי", אמר איש האבטחה לכתבים המשועשעים שהגיעו לסקר את האירוע. אם המאבטח היה רואה את הסדרה הדוקומנטרית של רשת הטלוויזיה האמריקנית HBO על אנשים עם איברים גדולים במיוחד, הוא היה מבין מה פשר החיוך על פניו של ג'ונה. פאלקון מתפאר באיבר מין  שמגיע לאורך של 24 סנטימטרים בקירוב - במצב רפוי. כאשר ג'ונה "מתרגש" איבר המין שלו נמתח עוד לאורך של יותר מ-35 סנטימטרים שהקנו לו את התואר - האיש עם איבר המין הגדול בעולם.

"זה לא בכיס שלי - זה חלק ממני"

ג'ונה בן ה-41 אמר לרשת CNN המקומית של סן פרנסיסקו כי "העניינים שלי נדחפו שמאלה, לא הייתי נרגש באותו הזמן, אחד השומרים שאל אותי אם יש לי משהו בכיסים. אמרתי לו, זה לא בכיס שלי - זה חלק ממני". השומרים העבירו את ג'ונה דרך מכשיר רנטגן וגלאי מתכות כדי לאמת את גרסתו, שם הוא נתקל בשאלות מוזרות נוספות: "יש לך גידול?" שאלה אותו עובדת ביטחון.

בשנת 1999 הפך ג'ונה פאלקון לסלבריטי לשבוע כשהופיע על שער המגזין הרולינג סטון, בזכות איבר מינו שחורג מהנורמה אבל מעורר גאווה. בעקבות ההופעה ההיא גם רשת הטלוויזיה האמריקנית HBO הזמינה אותו לשוחח על היתרונות והחסרונות שיש באיבר גדול. אז, הוא לא הצליח לחשוב על חסרונות, עכשיו הוא מצא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת