מרין לה פן תובעת את מדונה

המסע העולמי של כוכבת הפופ ממשיך לעורר סערה. במהלך קונצרט שנערך אמש בצרפת היא הציגה שוב תמונה של מנהיגת הימין הקיצוני במדינה כשעל מצחה - צלב קרס. במפלגתה טענו כי "מדונה עושה הכל כדי למשוך תשומת הלב לעבר מסע ההופעות שלה, שלא מצליח להתרומם"

מדונה בפריז (רויטרס)

המאבק בין מדונה למרין לה פן עולה שלב: מנהיגת הימין הקיצוני בצרפת הודיעה כי בכוונתה לתבוע את מלכת הפופ - לאחר שהציגה אמש שוב את פניה עם צלב קרס על מצחה, זאת למרות אזהרות חוזרות ונשנות מצידה.

במסגרת סיבוב ההופעות העולמי של מדונה שנפתח בישראל, מלווה את הזמרת קטע וידאו ברקע בו לה פן מופיעה עם הסמל הנאצי על ראשה, ומיד אחריה מוצג אדולף היטלר. התמונה של מנהיגת הימין עוררה סערה ברשת, ובעקבותיה מיהרו אנשיה של לה פן להזהיר את מדונה שלא תחזור על המעשה.

אך הזמרת, לא התרגשה ככל הנראה מאיומיה של מנהיגת מפלגת "החזית הלאומית", ואמש הוצגה שוב התמונה במהלך קונצרט בצרפת במהלך השיר "NOBODY KNOWS ME" . התמונה עוררה זעם בקהל ושוב גררה תגובות רבות ברשת.

סגן יו"ר המפלגה של לה פן, פלוריאן פיליפוט, הדגיש בתגובה: "אנו לא יכולים לקבל את ההשוואה הזו". בנוסף ציין כי עורכי הדין של המפלגה כבר מגבשים כתב תביעה שיוגש במהלך השבוע הקרוב.

"ההופעה של מדונה היתה רחוקה מלהיות מלאה"

"זו עוד פרובוקציה בסיור העולמי של מדונה, זה נועד לעורר שיחה", אמר פיליפוט לתקשורת בצרפת, ואף עקץ את הזמרת וציין כי האצטדיון בו נערך המופע היה "רחוק מלהיות מלא". הפוליטיקאי מהימין אף הוסיף כי הסיור הנוכחי של מדונה הוא "מביך", וכי מדונה נואשת לתשומת לב, תוך שהוא מתייחס ברמיזה לחשיפת השד, הפעם השד הימני של הזמרת במהלך ההופעה.

אך מדונה ממשיכה את סיור ההופעות שלה, ובעוד כחודש תגיע הזמרת לדרום צרפת. בהמשך היא אמורה לסיים את הופעותיה באירופה ומשם להמשיך לארצות הברית ואוסטרליה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת