צפו: שיא גינס חדש בדומינו אנושי

1001 מתנדבים סינים התכנסו במרכז קניות בשנחאי עם מזרננים, ושברו את שיא גינס בדומינו אנושי. אחרי עשרות שעות של תיאומים ומדידות, ועשר דקות של נפילות, איש ספר השיאים של גינס אישר - יש לנו שיא עולם חדש

1001 מתנדבים סינים עם מזרונים גדולים שברו אמש את שיא גינס כאשר מתחו שרשרת אנושית ויצרו אבני דומינו אנושיות, מהסוג שצועק בזמן נפילה.

בתחילת המבצע המתנדבים, חובבי דומינו מושבעים בעצמם, סידרו את המזרונים בשורה מתפתלת בתוך מרכז קניות גדול בעיר שנחאי. "ראשית אנחנו צריכים עבודת צוות רצינית, כל המשתתפים - מהראשון ועד לאחרון, צריכים להתנהג כמו בן איש אחד, כמו בדומינו - הם חייבים להיות מדויקים, המזרנים חייבים להיות מסודרים היטב", אמר ג'אנג הו, אחד המארגנים לטלוויזיה הסינית שצילמה והפיצה את התמונות.

אחרי הכנות שנמשכו שעות ארוכות, נפל המזרן הראשון ואחריו 1000 נוספים, האחרון נפל 10 דקות מאוחר יותר. המפולת האנושית נצפתה על ידי נציג ספר השיאים של גינס שאישר כי מדובר בשיא עולם חדש. "במקרה כזה שמערב יותר מאלף אנשים, זה לא רק מזל, הכל חייב להיות מדויק. הדיוק - זו הסיבה שהם הצליחו".

עד היום הייתה זו קבוצה אמריקנית שהחזיקה את השיא העולמי - 850 אנשים מניו אורלינס שעשו מפולת דומה. היום הם צריכים לחשוב ולהתכונן לאתגר הבא - איך שוברים את הסינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת