מי ניתק את החשמל לבוס בלונדון?

ברוס ספרינגסטין נותן הכל על הבמה, אמש בלונדון הוא הזמין את פול מקרטני לשיר איתו בהייד פארק, אבל בעיריית לונדון לא פירגנו לצמד הרוקיסטים וניתקו את הזרם לאחר שההופעה התארכה מעבר לשעה המותרת

הופעתם של הבוס והחיפושית - ברוס ספרינגסטין ופול מקרטני, שנערכה אמש בהייד פארק בלונדון, הופסקה אמש מכיוון שנמשכה מעבר לשעה המותרת לנגינה רועשת בבירה הבריטית.

ספרינגסטין שלא רגיל להגבלות מסוג כלשהו, הזמין לקראת סוף ההופעה את חברו כדי לבצע ביחד כמה מלהיטי החיפושיות, אך על פי הפרסום ברשת SKY הזמרים נותרו בלי חשמל, ולא בגלל גל חום או חסר בייצור החשמל כמו אצלנו, אלא בגלל חוקי עזר עירוניים נוקשים במיוחד. השניים חשבו להתגבר על המכשול ולתת לקהל הופעה אקוסטית, אך אפילו המיקרופונים חדלו מלעבוד, והכוכבים ירדו מהבימה זמן קצר אחרי שנתקו אותם מהזרם.

טוויסט וצעקה בחשכה

אנשי ההפקה של ספרינגסטין ידעו על החוק, אבל "הבוס" שידוע בהופעות הארוכות, ניגן ושר במשך שלוש שעות. על פי המשטרה הבריטית, הוא הפר את ה"עוצר" וניגן או הרעיש שלושים דקות מעבר למותר. ספרינגסטין ביצע לבדו את הלהיטים כמו "נולד בארה"ב", "בגלל הלילה" והזמין את מקרטני ל"טוויסט וצעקה" ואז, כבו האורות. דובריו של ספרינגסטין טענו כי הכוכבים הבינלאומיים לא הצליחו להודות לקהל שהגיע, ועזבו בסופו של דבר את הבימה בשקט ובעיקר בתסכול.

ספרינגסטין עורך סיבוב הופעות עולמי שכולל את בירות אירופה, הוא הגיע ללונדון לפסטיבל שנערך בבירה הבריטית לקראת האולימפיאדה, שכולל הופעות של גדולי הרוק העולמיים - שכולם מתבקשים לסיים עם כל הלהיטים, ממש כמו סינדרלה, אחרי חצות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת