הודו: קוף הציל את חברו שהתחשמל

להקת קופים ששוטטה בתחנת הרכבת בעיר קאנפור שבהודו הבחינה לפתע כי אחד מחברי הלהקה התחשמל ואיבד את הכרתו על הפסים. אחד הקופים נחלץ לעזרת חברו והחל במאמצים לעורר אותו. צפו במבצע החילוץ

לעיתים קרובות אנו נתקלים במקרים בהם בעלי חיים מצילים את חבריהם ממוות או אסון, אך לא תמיד ניתן לראות את זה קורה מול עדשת המצלמה. תיעוד נדיר מהודו מראה כיצד קבוצת קופים מנסים להציל את אחד מחברי הלהקה, לאחר שהתחשמל באחת מתחנות הרכבת בעיר קאנפור, ואיבד את הכרתו על הפסים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה אירע אתמול (שבת) בשעה שהקוף התהלך על פסי הרכבת בתחנה, שם גם היו קווי חשמל חשופים. הקוף התחשמל, איבד את הכרתו ונותר שרוע על הפסים. חבריו הקופים, שהבחינו במה שקרה, החלו בניסיונות לחלצו.

כחלק מהמאמצים, ניסה אחד הקופים להכות את חברו על מנת להשיב לו את הכרתו ואף דחף אותו לתוך שלולית מים. רק כעבור 20 דקות, במהלכן נותר הקוף מעולף, הוא החל להראות סימני התאוששות והצליח לעלות בכוחות עצמו אל הרציף - הרחק מסכנת הרכבות החולפות.

נוסעי הרכבת, שהיו עדים למתרחש ונותרו המומים ממעשיהם של הקופים, תיעדו את הדקות הארוכות של מבצע החילוץ ההרואי. לאחר שהקוף המחושמל חולץ ויצא מכלל סכנה, הנוסעים הנדהמים הריעו ומחאו כפיים.