מי צריך מדי נבחרת באולימפיאדה?

כמה מהספורטאים המובילים בעולם התייצבו מול המצלמות של ESPN לפני האולימפיאדה. אמנם הם עדיין בלי מדליות, אך גם בלי בגדים - כך יוצרים אווירה לקראת המשחקים האולימפיים

Maya Gabeira | Photograph by Francesco C (ESPN)

האולימפיאדה מתקרבת ובלונדון כבר סופרים את השעות. נראה שהרוח האולימפית לא רק מעדכנת את המחירים בבירה הבריטית, אלא גם משנה את סדרי התנועה ואת השערים של ירחוני הספורט. מהדורת ה-"The Body issue" של מגזין ESPN, מהדורה חד שנתית שתצא בסוף השבוע , תתרכז באולימפיאדה ובה יופיעו תמונותיהם של כמה מהספורטאים המובילים בעולם - בעירום מלא.

לצורך הגיליון המיוחד, אנשי ESPN גייסו כמה מצלמי האופנה הטובים שניתן לקנות בכסף. בין הספורטאים נמצאים הטניסאית דניאלה הנטוחובה, שחקן ה-NBA טייסון צ'נדלר, נבחרת כדורעף הנשים האמריקנית, האצנית קאמילה ג'יטר ועוד.

מסורת העירום, המלא או החלקי של "The Body issue" החלה בשנת 2009, ובו הוצגו נהג המרוצים קארל אדוארדס, שחקן הכדורסל דוויט הווארד, הטניסאית -סרינה וויליאמס - כשכולם מופיעים ללא המדים שבהם אנו רגילים לראות אותם. למעשה, ללא בגדים כלל.

המהדורה, על ששת גרסאותיה, הייתה הצלחה כלכלית מסחררת שהכפילה את הכנסות הגיליון. הכנסות גבוהות במיוחד נרשמו למהדורה שהציגה את הטניסאית לבית משפחת וויליאמס על חמוקיה או שריריה.

הפעם מקווים שאולי המתאבקת רונדה ראוזי או שחקנית הכדורסל קנדיס פארקר יגייסו את הדולרים. אבל עורכי המגזין לא סומכים רק על התמונות. בין השער האחורי לקדמי, הכותבים יתרכזו בנושאים כמו "הגוף הרצוי", שמציג את הספורטאים בעלי הגוף הנחשק ביותר בליווי תמונות כמובן. חלק נוסף במגזין שנקרא "Call of booty" יעניק סקירה מעמיקה של החלקים החשובים והגדולים ביותר בגוף האתלטי.

בטור "Freak of nature" מדרג הטניסאי נובאק ג'וקוביץ' את גופם של מיטב עמיתיו לענף בעולם. ובנוסף לכל, מופיעה במהדורה כתבה מיוחדת שתתרכז בחיי המין של הספורטאים האולימפיים במהלך האולימפיאדה, ותענה על השאלה המסקרנת: כמה סקס הם באמת עושים?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת