הנער שתנין אכל את ידו מבקש נקמה

השחייה של כמה בני נוער בנהר בפלורידה כמעט והסתיימה באסון. תנין ענק באורך של שלושה מטרים התנפל עליהם ורק תושייתו של צעיר אמיץ הצילה את חייהם. הוא שילם על כך בידו שנתלשה, וכעת הוא מבקש נקמה: "הוא הוריד לי את היד - אני רוצה להוריד לו את הראש"

נער אמריקני שאיבד חלק גדול מידו הימנית כאשר הותקף על ידי תנין מבקש נקמה: עכשיו הוא רוצה את ראשו של התנין. הנער, כיילב לאנגדייל, עדיין נסער אחרי שתנין ענקי באורך של יותר משלושה מטרים תקף אותו ותלש את יד ימין שלו מעל למרפק. הנער בן ה-17 מפלורידה אמר לרשת פוקס שהוא מבקש נקמה. "אני רוצה את הראש שלו, אי אפשר לעשות לי את זה ולברוח".

בראיון הוא הסביר שבמהלך המאבק, הוא העדיף שהתנין ינגוס בזרוע, וזאת כדי להציל את עצמו. "למדתי את הטכניקה כשראיתי תכנית על אנשים שגרים בביצות". כיילב הוסיף שבחר להיאבק בתנין כדי להציל גם את שאר חבריו ששחו איתו בנהר קלוסטאצ'ה הסמוך לעיירה מור הייבן.

"כשהתנין היה קרוב אלי, הרמתי את ידי השמאלית ואחזתי בעור שלו, מעל הצוואר, ניסיתי לשלוט בו, אבל הוא המשיך - הרים את הראש אז הקפתי את רגליי סביבו, אבל הוא לא שחרר"

כיילב המשיך בשחזור האירוע הטראומתי: "ניסיתי לתפוס אותו, כדי שהוא לא יצליח לנשוך אותי. אבל הוא ביצע "סיבוב מוות" והפיל אותי, אז הרמתי את הרגל ובעטתי, ניסיתי לצבור מהירות כדי להגיע לגדת הנהר, אבל כששחיתי, הנפתי את ידי קדימה ואחורה, והוא תפס אותה".

כיילב הסביר שאחרי המאבק, הוא לחץ על מה שנותר מהזרוע כדי לעצור את זרימת הדם, עד שהאמבולנס הגיע ופינה אותו לבית החולים הקרוב. באגודת השמירה על בעלי החיים בפלורידה אמרו שיהיה קשה למצוא את הזרוע ואת התנין התוקפני, ואמו של כיילב, פלינדה לנגדייל, רואה את חצי הכוס המלאה ומודה: "הוא היה יכול למות מהמתקפה הזו, יחסית לזה - אובדן של זרוע זה כלום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת