הפתרון לגל החום בארה"ב: גן חיות מלגו

איך מתגברים על החודש החם ביותר בארה"ב בחוף המזרחי בעשרות השנים האחרונות? מציבים חיות שלא דורשות מים, מזון או כל טיפול אחר - חוץ מבנייה בלגו. אבל לא מדובר רק על ניסיון למשוך תיירים, אלא במיצג האמנותי בעל מסר שיוצג בברונקס עד תחילת ספטמבר

בימים האחרונים נודע לתושבי ניו יורק על זן חדש של חיות בגן החיות של רובע הברונקס: נמרים שלא טורפים, קרנפים שלא נוגחים וציפורים של עפות, אבל עדיין - מושכות תיירים. הפעם לא בגלל נפלאות הבריאה, אלא בגלל מלאכתו של האדם באבני לגו.

בתערוכה, מלבד נמרי לבנים כתומות וקרנפים מתפרקים, אפשר למצוא גם גורילה שעשויה מלא פחות מ-12,000 חלקים, פלמינגו ורדרד, ג'ירף ארוך לבנים ועוד.

בגן החיות התכוונו לבלבל לא רק את המבקרים, אלא גם את בעלי החיים - חיות הלגו התערבבו יחד עם החיות האמיתיות בגן, אבל מלבד מבטים ורחרוחים מוזרים, החיות לא התרגשו במיוחד משותפים חסרי הצרכים.

מארגני התערוכה טוענים שמטרת הצבת בעלי החיים היא להעלות את רמת המודעות לאתגרים העומדים מול אנשי שמירת בעלי החיים, ובנוסף מדגישים שאם בני האדם לא יפעלו בנושא השימור - בסופו של דבר לא נראה חיות אמיתיות רק פסלים וציורים דוממים. למבקרים בניו יורק נגיד שהתערוכה שנפתחה היום, תיסגר בתחילת ספטמבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת