2 ישראלים נהרגו ותשעה נפצעו בשתי תאונות אוטובוס בפרו

טרגדיה בפרו: 2 ישראלים נהרגו ותשעה נוספים נפצעו בשתי תאונות אוטובוס שונות בפרו. התקשורת המקומית מדווחת כי באחד האוטובוסים 2 זרים נוספים נהרגו ו-40 נפצעו. ממשרד החוץ נמסר כי כעת נערכים להטיס את גופתם. המשטרה המקומית חוקרת את נסיבות התאונות. התאונות התרחשו על אותו ציר בין העיר קוסקו לעיר לימה

התהפכות אוטובוס בפרו, ארכיון (חדשות 2)

שני ישראלים נהרגו, גבר ואישה, ועוד תשעה נוספים נפצעו בתאונות אוטובוס בין העיר קוסקו לעיר לימה בפרו על אותו הציר. ממשרד החוץ נמסר כי האירועים התרחש במהלך הלילה והבוקר פנו נציגי המשרד למשפחות בישראל כדי לעדכנן על דבר התאונה. הפצועים פונו לבתי חולים מקומיים. כעת נערכים במשרד החוץ להטסת גופות השניים, שהיו במדינה כחלק מטיול תרמילאים.

התקשורת המקומית מדווחת כי למעט הישראלים, באחת התאונות נהרגו שני מטיילים זרים נוספים נהרגו ו-40 נפצעו. החשד הראשוני הוא שמהירות מופרזת גרמה לתאונה.

בחודש יוני האחרון נהרג זאב גול, בן 72 מקיבוץ צובה הסמוך לירושלים, במהלך חופשה ביוון, לאחר שנפל ממצוק בהר האולימפוס. גול הותיר אחריו אישה וארבעה ילדים. במהלך טיול שערך, הוא ורעייתו מעדו במעבר צר אלי ואדי בגובה 25 מטרים - כשהמטיילים הצליחו להציל רק את האישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת