בפעם ה-5: סרינה וויליאמס זכתה בטורניר ווימבלדון

רצף זכיות מרשים לטניסאית האמריקנית סרינה וויליאמס, שהצליחה לגבור היום על יריבתה הפולניה אגניישקה רדוואנסקה בתוצאות 1:6, 7:5, 2:6. זוהי הפעם החמישית שבה מצליחה וויליאמס לזכות בטורניר הטניס היוקרתי בעולם

אלופה בפעם החמישית. וויליאמס (רויטרס)

עוד הישג מרשים לטניסאית האמריקנית סרינה וויליאמס, שזכתה הערב בטורניר היוקרתי שנערך בווימבלדון. וויליאמס שהצליחה לגבור על יריבתה הפולניה אגניישקה רדוואנסקה, וזכתה באליפות הטורניר היוקרתי בפעם החמישית בקריירה.

במשחק שהתקיים היום בין שתי הטניסאיות, ניצחה וויליאמס את רדוואנסקה, שעלתה חולה למשחק הגמר ונראתה כמי שסובלת מחולשה קלה, בשלוש מערכות 1:6, 7:5, 2:6. לאורך הקריירה, זכתה וויליאמס ב-29 תארי גראנד סלאם, מתוכם 14 ליחידות. הטניסאית האמריקנית מבססת את מעמדה כאחת הטובות והמוכשרות בעולם, והוכתרה לספורטאית העשירה ביותר בהיסטוריה של הספורט הנשי.

רק לפני כשנה אושפזה וויליאמס בבית החולים בלוס אנג'לס, לאחר שבריאותיה התגלה קריש דם. בעקבות זאת, הפסיקה הטניסאית להשתתף בתחרויות, ורק בחודש יוני בשנה שעברה חזרה למגרש. בטוניר הגראנד סלאם האחרון, הרולאן גארוס בפריז היא הודחה בסיבוב הראשון, אבל היום היא הוכיחה שוב שמקומה הוא בטופ העולמי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת