התחבקה עם אובמה ומתה כעבור שעה

לא בכל יום זוכה אזרח מהשורה לפגוש בנשיא ארה"ב. ג'וזפין האריס, בעלת מסעדה שאירחה את אובמה לארוחת בוקר, לקחה כנראה את הביקור ללב וזמן קצר לאחר שהתחבקו מתה בבית החולים מהתקף לב. הנשיא לא נותר אדיש והתקשר לבתה מן המטוס הנשיאותי על מנת למסור לה את תנחומיו

חיבוק קטלני: בעלת מסעדה באוהיו שבארה"ב אירחה את הנשיא אובמה לארוחת בוקר במסגרת קמפיין הבחירות שלו, התחבקה איתו ומתה כעבור כשעה.

ג'וזפין "אן" האריס, בת 70, התרגשה עד עמקי נשמתה כשהאוטובוס הנשיאותי עצר בפתח המסעדה. אובמה, שמסייר במדינה בניסיון לצבור תמיכה לקראת הבחירות לנשיאות בנובמבר, הזמין ארוחת בוקר, לחץ את ידי הסועדים ושהה במקום במשך כחצי שעה.

לאחר הביקור יוצא הדופן דיווחה האריס על תחושת עייפות ועקצוץ. ע"פ הדיווח היא לקתה בדום לב באמבולנס בדרכה לבית החולים ומתה תוך זמן קצר. חוקר הזיהוי הפלילי דיווח כי האריס מתה בנסיבות טבעיות, ככל הנראה כתוצאה מהתקף לב.

ג'וזפין הייתה מעריצה גדולה של הנשיא, כך סיפרה אחותה לעיתון מקומי. "אני בטוחה שהביקור היה רגע שיא עבורה. היא אהבה את אובמה". אותו עיתון ערך ריאיון עם ג'וזפין זמן קצר לאחר ביקורו של אובמה ותיאר אותה כ"משולהבת".

הנשיא לא נותר אדיש לחדשות על מותה של בעלת המסעדה. הוא התקשר לבתה מן המטוס הנשיאותי והביע את תנחומיו על מותה. "זה אירוע עצוב מאוד. הנשיא שמח לפגוש את האריס ומסר לבתה כי כל המשפחה נמצאת במחשבותיו ובתפילותיו", אמר דובר הבית הלבן ג'יי קרני.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת