מדהים: בת 5 שוחה עם כרישים

הוריה של ילדה קטנה החליטו להעניק לה חוויה יוצאת דופן כשנתנו לה לשחות במהלך החופשה המשפחתית באיי הבהאמה עם כרישים. בסרטון שהעלו ההורים הגאים ליוטיוב נראית הילדה שוחה עם מדריך, כשברקע הכרישים. האם מדובר בהתנהגות חסרת אחריות ומסוכנת, כמו שאומרים הגולשים או "בחוויה מרגשת", לדעת ההורים?

החיים קצרים מדי? (יוטיוב)

אם חופשה באיי הבהאמה היא לא מספיק אקזוטית, אז אולי דווקא שחייה עם כרישים, כן? בזמן חופשתם באיי הבהאמה, החליטו הוריה של ילדה בת חמש לתת לבתם לשחות עם כרישים בגלל שלטענתם "החיים קצרים מכדי להיות משעממים".

הסרטון שהפך ויראלי קיבל תגובות רבות מגולשים, חלקם נגד ההורים שטענו כי התנהגותם היא חסרת אחריות ומסוכנת, זאת לעומת אחרים שהיללו את הצד ההרפתקני שלהם.
 
 הסרטון שהעלו הוריה לאתר יוטיוב מתחיל בתמונות של עובד במקום שמאכיל את הכרישים בדגים. האם אלנה נשמעת אומרת לבתה, אניה הקטנה: "הכרישים האלו נראים רעבים. את צריכה לחכות עד שהם יהיו שבעים".

לאחר מכן אניה מצולמת שוחה עם מדריכים ויחד עם חבורת מבוגרים. בסרטון אמה מסבירה לגולשים כי הם ליוו את אניה לאורך כל הזמן. "הכרישים לא היו תוקפנים, אבל עדיין זה היה מאוד מרגש", סיפרה.

הסיפור הגיע גם לתוכנית "בוקר טוב אמריקה" של רשת ABC, בה רואיין הזוג השנוי במחלוקת. "בשום שלב לא אמרתי שזה מסוכן. זה כמו רכבת הרים", סיפרה האם. האב דיוויד ברנס מוסיף בראיון: "זה הכל עניין של ניהול סיכונים בחיים. אני יותר מודאג שאין חגורות בטיחות באוטובוס, בדרך לבית הספר".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת