מזעזע: נמצא הראש שכרת שחקן הפורנו הקנדי

האם זו הזוועה האחרונה שמגנוטה השאיר אחריו? משטרת קנדה מצאה בפארק במונטריאול את החלק האחרון מגופתו של סטודנט סיני שנרצח על ידי לוקה מגנוטה, כוכב הפורנו הקנדי שחשוד שכרת חלקי גופה, אכל חלק מהגופה ושלח את חלקיה למוסדות ממשלתיים במדינה. הוא עדיין ממתין למשפט בעניינו

לוקה מגנוטה הרוצח הקנדי (AP)

דרמה בקנדה: ראש אנושי כרות נמצא השבוע בפארק אנריגנון שבמונטריאול - כך דיווחו הרשויות במדינה. הראש שייך לג'ון לין, סטודנט סיני מקומי שנפל קורבן למעשיו של כוכב הפורנו הקנדי לוקה מגנוטה.

החשוד, לוקה מגנוטה, כבר נעצר בקנדה והוא ממתין עכשיו למשפט בו הוא מואשם במקרה רצח אחר שסיפק כותרות מסביב העולם לאחר ששלח חלקי גופה אחרת לנציגי המפלגות הגדולות במדינה.

המשטרה חושדת שמגנוטה צילם והעלה לרשת תיעוד של הרצח ופירוק הגופה. על פי הפרסומים, הווידאו באורך 10 דקות, כולל תמונות קשות של מגנוטה מבצע מעשים בעלי אופי מיני בגופה ואף מעשים קניבלים.

המשטרה חשפה את המקרה לאחר שמצאה בחודש מאי האחרון חלק מגופתו של בדירה שבה התגורר מגנוטה. על פי המשטרה, מגנוטה שלח חלקים מהגופה לעיריית אוטווה ולבתי ספר בוונקובר. מגנוטה בן ה-29 נמלט לצרפת וגרמניה לאחר הרציחות ונעצר לאחר תושיית השוטרים בבית קפה בלב ברלין - שם הוא לא השתומם לנוכח הפרסומים על מעשיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת