סיכום עולמי יומי: הכירו את המחליף של הצב ג'ורג'

ביום העצמאות ה-236 של ארצות הברית, המדינה מתמודדת עם שריפות ענק ונראה שהזיקוק היפה ביותר שיראו היום בארה"ב – הוא הסערה שמצלמות נאס"א קלטו על פני השמש; בפריז המעצב החדש שלבית האופנה דיור מראה את יכולותיו. ולסיום – ג'ורג' הצב

ארה"ב: שירותי הכבאות נאבקים כבר מספר שבועות בשריפות הענק במערב בדרום ומרכז המדינה, אבל האש לא נבלמת. השריפות העצומות הגיעו היום לעוד ועוד מדינות בהן איידהו, אריזונה, יוטה, וניו מקסיקו. אלפים נאלצו לפנות את בתיהם, מחשש לחייהם.

יום עצמאות שמח: זה כנראה מופע הזיקוקים היפה ביותר שארצות הברית תראה לכבוד יום חגה. יום העצמאות ה- 236, שחל היום: סערה על פני השמש שנקלטה ופורסמה על ידי סוכנות החלל נאס"א

ברזיל: שלושה פינגווינים אבודים צצו לפתע מול חופי ריו דה ז'נרו. הפינגווינים מזן "מגלן" חיים בדרך כלל במים הקרים שמול חופיה הדרומיים של ארגנטינה, צ'ילה או אנטרקטיקה, אבל מסיבות לא ברורות השלושה נסחפו צפונה - עד לארץ הסמבה. הפינגווינים האבודים נלקחו לטיפול מהיר ואת הדרך בחזרה, הם כבר יעשו על גלגלים.

בלגיה: המעצב ראלף סימונס נכנס לנעליים גדולות - המעצב הראשי החדש של בית כריסטיאן דיור מונה ליורשו של ג'ון גליאנו שהודח מהתפקיד אחרי שהשמיע הערות אנטישמיות בשנה שעברה. למרות הלחץ - בכירי עולם האופנה שמתרכזים השבוע בפריז דווקא החמיאו ליצירות.

איי הגלאפגוס: לפני שבוע העולם נפרד בעצב מהצב הוותיק "ג'ורג' הבודד" שהיה לסמל האי, עכשיו מנהלי השמורה מצאו לעצמם ג'ורג' חדש שנראה במבט ראשון חברותי הרבה יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת