היום בעולם: דרבי איברי בחצי גמר היורו

מכבי האש בארה"ב נלחמים בשריפות החמורות ביותר שנראו בפנים היבשת בעשורים האחרונים; משפחתו של החיפושית מקרטני מתכנסת בבית קולנוע בלונדון; אוהדי ספרד ופורטוגל מתרגשים לקראת הקרב בחצי הגמר הראשון באליפות אירופה בכדורגל; וגם: הכלב שזכה לכוכב בהוליווד. צפו בתמונות היום בעולם

קולורדו: שרותי הכיבוי מתמודדים עם אחד מהקיצים הקיצוניים ביותר שידעו. השריפות שהחלו בקולורדו משתוללות היום גם ביוטה. "זו עונת השריפות החמורה ביותר שראינו בהיסטוריה של קולורדו", אמר מושל המדינה, בה פונו עד כה מבתיהם יותר מ-32 אלף תושבים.

בריטניה: החיפושית המזדקנת פול מקרתני ובני משפחתו - סטלה, מרי וג'יימס - נחשפו חשיפה נדירה לתקשורת בבכורת הסרט "הגעתו של יום בהיר". את הסרט כתב וביים בעלה של מרי מקרתני סיימון אבוד. 

פלורידה: הסופה הטרופית "דבי" לא מתקדמת במהירות ולא הופכת לקטלנית, אבל גורמת לתושבים סביב מפרץ מקסיקו לנזקים כבדים ברכוש. הכבישים של עיירות רבות בפלורידה, שבדרום היבשת, הפכו לתעלות ואלפים מתושבי החופים מצאו את הריהוט שלהם טובע או צף.

אוקראינה: לאחר הפוגה קצרה, אליפות אירופה בכדורגל חוזרת היישר לשלב חצי הגמר. אוהדי נבחרות פורטוגל וספרד כבר מורחים צבעים על פניהם לקראת המשחק היום באוקראינה, שיכריע מי משתי הנבחרות תעלה לגמר היורו. בפולין מתכוננים למשחק חצי הגמר השני מחר בין איטליה לגרמניה.

הוליווד: הסרט "הארטיסט" זכה לאינספור מחמאות ופרסים רבים, בהם גם פרס האוסקר היוקרתי, אבל אחד הכוכבים הגדולים בסרט - הכלכלב - לא קיבל את הכבוד המגיע לו. עד היום. עכשיו הכלבלב מקבל כוכב משלו בהוליווד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק