סיכום עולמי: המשוגעים שקופצים מקצה הצוק

קורסיקה מארחת את אליפות העולם בקפיצה מצוק; בבוליביה פעילים צועדים נגד הקמת כביש חוצה יבשת; במיאמי חוגגים אליפות NBA ראשונה ללברון ג'יימס; באי וויט מתכוננים לפסטיבל הרוק הגדול בבריטניה; ובממלכה - תחרות יוצאת דופן

קורסיקה: אורלנדו דקווה מקולומביה, אלוף העולם בקפיצה מצוק ועוד עשרות משוגעים לדבר התייצבו על קצה הצוק בבוניפקיו שבקורסיקה, ומגובה של 27 מטרים ניסו לבצע כמה שיותר פעלולים עד שגופם פגע במים. התחרות מאורגנת על ידי רד-בול, המותג שהפך לבית עבור אירועים ומשוגעים מבסוג הזה.

דרום אמריקה: פרויקט חדש שמשותף למספר מדינות באמריקה הלטינית, מאיים על הנופים הקסומים שבין יערות האמזונס להרי האנדים. היזמים מתכננים לבנות כביש מרכזי שיחצה את היבשת ממזרח למערב והתושבים שחיים לאורכו של המסלול חוששים מפגיעה באזורים המנותקים והפראיים בהם חיו הם ואבות אבותיהם.

מיאמי: העיר שדרום-מזרח ארצות הברית, חוגגת בימים האחרונים את אליפות NBA. כוכב הקבוצה לברון ג'יימס התייצב בראש המצעד שמשך עשרות אלפי אוהדים מאושרים וסגר את התנועה בעיר לכמה שעות. מסיבת הכדורסל סיימה עונת כדורסל קצרה אך מרתקת.

האי וויט: למרות מזג אוויר גשום במיוחד לעונה, האי מארח כמידי שנה את אחד מפסטיבלי המוזיקה המובילים בעולם. פסטיבל הרוק מושך, מלבד עשרות אלפי קוני כרטיסים, גם כמה מהזמרים והלהקות המובילות בעולם.

לונדון: האולימפיאדה בלונדון תצא לדרך רק ב-27 ביולי, עוד יותר מחודש, אבל הכפר הבריטי סווטון כבר נכנס לכושר ומשמעת אימוני "זריקת ביצים" על הספורטאים שיאכזבו. מארגני אולימפיאדת הביצים הכינו כמה אלפי ביצים טריות ועוד כמה עשרות ביצים מבושלות והמתמודדים הימרו - מי מבושלת ומי טרייה. איך בודקים? שוברים את הביצים על הראש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק