לפני שנעלם: אשת אגייאר רצתה להתגרש

פרקליטו של אמו של גומא אגייאר טוען כי שעות ספורות לפני שיצא עם סירת הדיג שלו לים, אשתו ביקשה להתגרש ממנו. בריאיון ל-ABC הוא מסביר כי זו הסיבה שהוא יצא לים ולא חזר. לפני מספר ימים פורסמו תמונות אחרות של אגייאר ממצלמת אבטחה לפני שנעלם

פרשת היעלמותו של אגייאר (חדשות 2)

תעלומת גומא אגייאר לא יורדת מהכותרות: אשתו של המיליארדר הנעדר גומא אגייאר רצתה להתגרש ממנו שעות ספורות לפני שיצא להפליג בסירת הדייג שלו לפני כמעט שבוע - שממנה לא חזר - כך לפחות טוען עורך דינה של אמו של אגייאר בריאיון לרשת הטלוויזיה האמריקנית ABC.

עורך הדין טוען הוסיף כי הוא מאמין שהתביעה לגירושין היא שדחפה את אגייאר לצאת למסע הימי המסוכן. יחד עם זאת יש לציין כי בין האימא של המיליארדר לבין אשתו מתקיימת מלחמת עולם סביב נכסיו של אגייאר המוערכים בחצי מיליארד דולרים. גם עתה לא ברור מה עלה בגורלו של אגייאר.

לפני מספר ימים, פרסמו כלי תקשורת אמריקניים תמונות ממצלמות אבטחה הנחשבות לתיעוד האחרון של אגייאר בחיים. התמונות צולמו ביום שעזב ומאז - נעלמו עקבותיו של אגייאר וקיים חשש כבד לחייו.

"אגייאר היה לבד על היאכטה"

בתמונות נראה אגייאר מסתובב בחצר ביתו במיאמי ביום שלישי, 19 ביוני, בשעה 18:39 בערב. בסמוך לשעה 19:00 הוא מגיע ליאכטה שלו, כשברקע התמונות ניתן לראות את השמיים הקודרים ואת מזג האוויר הסוער שאינו מתאים לשייט. "זו הפעם האחרונה בה הוא נראה", אממר קצין החקירה הראשי של הפרשה לכלי התקשורת.

חמש שעות לאחר התמונות הללו, נפלטה היאכטה של אגייאר לחוף - כשהוא לא עליה. על סיפונה נמצאו הטלפון הסלולרי שלו וארנקו, אך לטענת המשטרה לא היו עליה סימני דם או סימני פציעה כלשהם. "תיעוד הווידאו הזה מוכיח לנו שאף אחד נוסף לא היה על היאכטה כשהוא עלה אליה", אומר קצין החקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק