סיכום עולמי: מהחוגגים במצרים לברווזים בסין

תומכי האחים המוסלמים במצרים חוגגים, במפרץ מקסיקו כבר החלה עונת ההוריקנים, בירדן מציגים גאווה פלסטינית ובניו יורק - גאווה הומולסבית. אבל, התמונות היפות ביותר הגיעו היום מסין

העולם כולו עצר את נשימתו לקראת ההכרזה על נשיא מצרים, הראשון שנבחר בבחירות דמוקרטיות. היה זה מוחמד מורסי, איש האחים המוסלמים שתומכיו חגגו את הניצחון עד השעות הקטנות של הלילה וטוענים: "מצרים לעולם לא תחזור למה שהייתה".

תושבי פלורידה חוששים מהסופה הטרופית "דבי" שמתקדמת במהירות לכיוון החופים - וכמובן לקראת עונת הסופות הטרופיות וההוריקנים שנפתחה. האמריקנים, המקסיקנים והקובנים כבר החלו להביט בחשש לעבר השמיים.

בבירת ירדן עמאן נערכה תצוגת אופנה מיוחדת של יוצרים ויצרנים פלסטינים שמבקשים בעזרת התצוגה, להגיע לשווקים בכל רחבי העולם הערבי.

גם עונת מצעדי הגאווה בעיצומה ואמש יצאו מאות אלפי בני אדם למרכזי הערים בארה"ב. הקהילה ההומו-לסבית לא פספסה את האירועים במנהטן ובסן-פרנסיסקו כדי לקדם את הדרישות שלהם להכרה מלאה בזוגיות בכל רחבי ארצות הברית או על ההזדמנות להציג את גופן או גופם המחוטב.

רועה ברווזים הצליח ליצור פקקים יוצאי דופן בעיר מזרח סינית אחרי שהגיע יחד עם 5000 העופות שבהנהגתו למרכז העיר ויצר פקק תנועה - מגעגע.